Telefon garantisinden anlayanlar bir bakabilir mi? kvk garantisi olanla olmayan arasındaki fark

Arkadaşlar telefoncuya galaxsy s3 sordum kvk garantili 1300 dedi biraz indirin dedim olmaz falan dedi sonra 1100e de var ama kvk garantili dğeildir dedi. Camı kırıldığında kvk garantili olanda yaptırılır ama diğerinde kendin cebinden para vererek yaptırrısın dedi. Şimdi ben hangisini alayım. 2 yıl garantili oluyor zaten dimi 2 yıldada camını kırmam yanii gözüm gibi bakarım. 1100 tl olanın diğer türlü garantileri karşılar heralde dimi ? Bilenler varsa yorum bekliyorum

Güncellemeler:
Peki arkadaşlar kvk alıcam son bir şey daha sorucam. Kutunun üzerinde kvk etiketi vardı bunun gerçekten kvkya bağlı olup olmadığını nasıl anlarım. kandırabilme şansları var mı? Çünkü alacağım yer çok büyük bir şirket değil bir telefoncu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 1300 al kvk al digerleri yurdışı distrübitörü garantisi heryerde geçmiyor 1 yıl sürüyor paraya kıy sigortanı yaptır :)

• adam zaten 1275e verecek ama işte 1100 daha cazip gelmiyor değil. Camını kırmam diye düşünüyorm. Diğer türlü sorun ne olabilir ki s3 de ? olsa ucuza yaptırtamam mı acaba

• s3ün ekran değişimi 350den başlar 700e gider telefon düşer sağı solu kırılır 175tl için inan değmez üzlürsün belki belki bişey olmaz ama 175tl öyle risk alınca bir para değil büyük paraysa senin için telefonu hiç alma zaten kendini kasmanın mantığı yok

Erkekler Ne Diyor 3

• büyük şirketten al aynısını daha uygun daha uzun taksitle alırsın hem bütün garantiden yararlanırsın

• sana garanti belgesi vericekler olmadı ime no var tel kutusunun üstünde internetten kvk sitesine girip sorgulayabilirsin

• Tamam o zmn çok teşekkür ederim

• rica ederim

• İstedigin kadar gözün gibi bak çok narin telefondur bunlar garanti yaptır yani maddi durumun varsa bu garantide keyfi davranısla telefonu ıade etmede var dıe bıılıyorum ben ama dıger turlu kabul etmez

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...