“Bir kez kaçar uçurtman, sonra gökyüzüne küser insan” diyor Hermann Hesse. Bir kez kaçarsa aşk, insan bir daha aşık olamaz mı?

minnnak
Yukarıda ki söz bana aşkı anımsattı. Bir kez kaçarsa aşk insandan bir daha olmaz mı? O duygu bir kez mi yaşanır. Yeniden ufak heycanlar olamaz mı?
“Bir kez kaçar uçurtman, sonra gökyüzüne küser insan” diyor Hermann Hesse. Bir kez kaçarsa aşk, insan bir daha aşık olamaz mı?