Sizce En Güzeller Nerede ?

Sizce en güzel kızlar hangi milletlerden çıkıyor ? Anket koyacaktım ama xper seviyem yetmedi sitede yeniyimde ben söyleyeyim genelde Hint kızlarıRus kızlarıArap kızlarıİtalyan kızlarıAyrıca bir ankette dünyanın en güzel kızları nerelidir sorusunun yüzdelerini görmüştüm (tabi dünya çapında bir anket)ilginç geldi gerçekten onuda paylaşayım(bana sadece bulgaristan saçma geldi gözleri renkli ama cırt bir rengi var çoğu çilli tabi genelleme yapmıyorum güzelleride vardır);1-İsveç2-Arjantin3-Rusya4-Bulgaristan5-Letonya6-Belarus7-Ukrayna10-Amerika Birleşik Devletleri11-Estonya12-Kanada13-İsrailTürkiye sıralamaya girememiştir.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bakılırsa...İsveç-Rusya-Letonya-Ukrayna-Estonya-Kanada Sarışın ve beyanz tenli tipleri var...Arjantin-Bulgar-Belarus-ABD Biraz karışık ama tam anlamış değilim...İsrail kızlarına pek güven olmaz.Ama !Maalesef bu ülkeler dini bakımından açık ve gösterişli olduklarını iyi bilirim..Fakat dediğin gibi Arap-Türkiye ve diğer müslüman ülke kızları kapalıdır çoğu ve gizlidir.Bana göre gizliliğin içinde daha güzellikler yattığına inanıyorum ki benim en çok merak ettiğim kızlar ise dikkatimi çeken İspanyol kızları ve Japon Kızları ...Brezilya da kızlar da güzel ama saçma gibi..Türkiyede ki kızlar ise her dikkatimi çeksede iticiliğinden dolayı fazla önemsemiyorum.Maalesef geri kafalılar var ...

Erkekler Ne Diyor 11

• onların hepsı mundar:) en guzelı benım memleketımın kızları,valla cıddı soyluyorum:)

• dimi dimi :)

• oyle valla,napcan oyle soguk soguk rusları falan,cılvesıne yandıgımın aysesı fatması zehrası zeynebı varken

• Ukrayna 7 mi? Yunanistan sıralamada yok mu? Pehhh!

• evet bende şaşırdım yunansitan brezilya yok ilginç geldi yurt dışı anketiymiş dünya genelinde yapılmış

• Öncekileri Göster
    • Kıyasladığın hatuna bak yahu

• herneyse görecelidir diyelim geçelim :)

• bence ukraynalı hatunların eline kimse su dökemez.

• bence burada olmayan brezilya kızları daha güzel

• bencede mesela Adriana Lima

• :) zevklerimiz aynı :)

• İskandinavya & Rusya

• TÜRKİYE DE, TÜRK KIZLARI . MESELE BAŞTA GÖNÜL GÜZELLİĞİ .

• anladık büyük harfle yazmana gerek yok :)

• Öncekileri Göster
    • Justin Bieber zaten türk kızlarını şikayet ettiğini biliyormuydun?Nerde o türk kızları kaldı... He yanlış anlama türk kızları güzel değil demiyorum...

• yok öyle değil de aptal bazı türk kızlarımız ^justin bize bir hi bile demedi ^diye ağlarlarsa ben türk olduğumdan utanırım haliyle o justinmıdır nedir onunda havasına hava katarlar işte sende haklısın

• Güzelim koy g.tüne gitsin sen çok daha güzelsin

• yok sadece ankette görünce sormak istedim olay bu başka bir amaç yok:)

• zaten öyle olur o işler :D

• Ben isveç diye biliyorum. Ama aydına gitmek lazım izmirdeki tüm kızlar oraya kacmıs sanki :) izmirde kız göremedim. eskidenmiş izmirin kızları. Aydının kızlarının en çirkini için bile 4 cinayet işlersin :P

• ya türkiyede baska aydın var ya da cok zevksizsin

• ben gittim gordum zevkli olduğumdan süphen olmasın. İzmirde 3 ay kaldım ordan aydına gectim kuş adası filan, Aydındaki kızlar izmirdeki kızlardan daha güzeldi. Bana denk geldi desem :P

• Stochholm, İsveç tabiki.

• Arap kızları

• rusyaa tabi ki

Kızlar Ne Diyor 4

• İspanyolların derin bakışı hiçbirinde yok bana göre

• kalbimizde yatıyor .

• Rusya,İsveç,Belarus,Ukrayna,KanadaBunun yanı sıra Hırvat ve Latinler de çok güzeldir..Türklerin yeri ayrı ama:)

• tabiki ayrı :)

• hep aynı sorular amacınız ne ?

• senin cevaplamakdaki amacın ne madem sorumu klas buluyosun cevaplama o zaman hey Allahım ya :D :p

• iyi ya :D

Yükleniyor...