• Sor
  • Bence

Son günlerde çok çok fazla derdim var ve anlatacak hiçkimsem yok, kimseye durumumu anlatamıyorum :(

Normalde çok güçlü pozitif bir kişiliğim vardır hep gülerim,iyi bir hayatım var aglamam agladıgım görülmemiştir taş kalpliyimdir ama son bir aydır... Daha Fazla

En İyi Görüş

• konuşmak istersen dinlerim seni

• feci olmaz aslında yakın arkadaslarıma anlatamadıgım sorunlarım var ancak tanımadıgım insanlarla dertlesebilirim.

• iyi bir dinleyiciyimdir konuşabilir anlatabilirsin sorun değil :)

Erkekler Ne Diyor 4

• doktora devam etmelisin ilaçlarını doktorunun belirttiği düzen de kullanmalısın. birileriyle dertleşmek bu tip konularda çok etkili olduğunu görmedim zamanla daha kötü hale getirebilir...

• konuşmak derdini anlat yeterki herkez dinler yardımcı olur

• farkettim gerçekten iyi insanlar var bu siteye geri dönmemin en önemli sebebide bu en yakınlarıma anlatamadıklarımı baska insanlara anlatabilmek yoksa kafayı yiycm :(

• burdan anlatma ne yap bılıyormusun ras gele bı profil seç kız olsun erkek olsun ordan bırıyle dertles fazla kısı yorum yapmasın tavsiyem :)

• Üzülme işte burada binlerce üyeye anlatmış oldun derdini daha ne ;)

• :D teşekürler dinledikleri için
      üzülmüyorum şuan aşırı pozitifim genellikle öyleyim ama bir anda oluyor bir anda güçsüz kalıyorum yıkılıyorum :(
      ve o kadar karısık bir durum içerisindeyim ki en yakın arkadaslarıma bile güvenip sorunlarımı anlatamıyorum.

• :)) Rica ederiz önemli değil. Anlat sen derdini içine atma, paylaşmak iyidir her zaman ;)

Kızlar Ne Diyor 2

• ilacına devam et ilk başlarda uyutur o ilaçlar sonradan geçer. aradan bir ay geçsin yine de memnun kalmazsan doktorunla konuş tekrar. olmadı başka doktora git. ama kafana göre ilacı başlayıp bırakma. böyle olmanın nedeni nedir bi' şeyden mi etkilendin kafana taktın?

• kafama çok sey taktım üniversite uzakta kalmaktan korktugum arkadasım ailemin maddi durumu son günlerdeki gerginlikler istanbuldan ayrılmak zorunda kalmam bütün bunlar beni .çok sarstı :(

• eğer onunla birlikteyken mutlu oluyorsan onunla daha çok vakit geçir ağlamını durduramıyorsanda zamanla geçer sen üzme kendini

• teşekürler ama durum öyle degil ünv kazandım ama okullarımız ayn degil o tercihlerde açıkta kaldı ben kazandım büyük ihtimalle bulgaristana gidecek orda devam edecek okuluna ve birdaha göremem onu belkide :(

• Öncekileri Göster
    • malesef buda zor çocuk calısıyor sık sık çalıstıgı yere gidiyorum konusuyoruz zaman geçiriyoruz ama çokta zaman geçirdigimiz söylenilemez :(
      o benim hayatımda sevdigim tek insan bu zamana kadar ben kimseye güvenmedim,baglanmadım,önemsemedim kimse umrumda degildi ama onunla aramızda o kdar güçlü bir dostluk bagı varki ondan uzaklaşınca güçsüzleşiyorum sanki

• :/ gerçekten çok kötü olmuş eğer yapılacak hiçbirşey yoksa kafa dağıtabileceğin eğlenceli şeyler yap arkadaşlarınla vakit geçir zamanla acın geçer merak etme

Yükleniyor...