Tanışma aşamasında ilgiye boğup, ilerleyen zamanlarda "ilgiyi kesen" sevgilinizi nasıl eski haline döndürürsünüz?

DenizArin
Genellikle tanışma zamanlarında çoğu kişi çok ilgili davranır. Ama sevgili olduktan sonra bu ilgi ortadan kaybolur. Yeterince ilgi göstermeyen sevgilinizin, eskisi gibi ilgili olmasını nasıl sağlarsınız?
Tanışma aşamasında ilgiye boğup, ilerleyen zamanlarda
Tanışma aşamasında ilgiye boğup, ilerleyen zamanlarda "ilgiyi kesen" sevgilinizi nasıl eski haline döndürürsünüz?