Sevgilisinin saç sakal tıraşını yapan kadınlar var. Böyle bir ilişki ister miydiniz?

civciv
Ben çok isterdim. Bir erkeğin gırtlağına bıçağı dayıyorsun ama kuzu kuzu duruyor çünkü sana güveni tam. Veya saçını kesiyorsun, kötü de kessen sen güveniyorsan sorun görmüyor bunda. Bu aşk değil de nedir?
Sevgilisinin saç sakal tıraşını yapan kadınlar var.  Böyle bir ilişki ister miydiniz?
Sevgilisinin saç sakal tıraşını yapan kadınlar var. Böyle bir ilişki ister miydiniz?