Sevgiliniz karşı cins ortamlarından, siz uyarmanıza rağmen uzaklaşmıyorsa ne yaparsınız?

Sevgiliniz karşı cins ortamlarından, siz uyarmanıza rağmen uzaklaşmıyorsa ne yaparsınız?Sevgili olduktan sonra sizin uyarılarınıza ve tartışmalarınıza rağmen, söz verip daha sonra tekrar aynı şeyi yapan, karşı cins ortamlarda gününü gün eden, daha sonra size sadakatliymiş gibi maniler okuyan bir sevgiliden bahsediyorum. Ne kadar bir tahammül sınırınız var?

- Sevgiliniz ortamlardan kopamıyorsa, ne yapardınız?
- İlişkiniz ve sevdiğiniz kişi için çözüm yolu ararmıydınız?

Not:
Tavsiye isteyen bir arkadaşımın yaşadığı bir problem, görüşleriniz benim için çok değerli :)
#RienQuellSoru #Sadakat #Güven #Mutluluk

1|1
8135

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• 1-2 gün eşlik ederim, kabul etse misilleme yapıp 1 kaç gün ben gece onsuz çıkarım, selfie vs paylasırım. etki etmezse tak sepeti koluna...

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 80

• O bundan vaz geçemiyorsa ve bem de gerçekten uyuz oluyorsam bu hareketten, ondan vaz geçerim.

0|1
    1|0
  • beraber akariz ortamlara.

0|0
    0|0
  • İlişkinin gözden geçirilmesi gerekir zira ben kıskanç bir kadınım dayanamam

0|0
    0|0
  • Uğraşmam hiç. Ayrılırım direk. Benim gibisini zor bulur, elimi sallasam ellisi, hıhh 😒

0|1
    0|0
  • goodbye my lover goodbye my friend derim eğer ben hayatına girince hiç bir şeyine gram dikkat etmeyecekse ben zaten o hayata girememişim demektir.

diğer açıdan bakarsak fazla kısıtlama taraftarı değilim. o yüzden 2 taraf da kendinden biraz ödün vererek orta yol bulmalı.

karşı taraftan rahatsız edici tavırlar görmediğim sürece karşı cinsle arkadaşlık kurması beni rahatsız etmez. benim erkek arkadaşımda varsa o rahatsız edici tavırlar acaba doğru erkek mi bu diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • ayrılmak gerekiyo aslında. ama belliki arkadaşın çok seviyo ayrılmak istemiyo ki sen böyle bir soru sormuşsun. ona yapacak bişi yok aslında bende aynı duruma düşüyorum bazen. tartıştığımız çok oldu. tamam yapmicam diyo biraz laf dinliyo sağolsun hakkını yemim ama dinlemediği zamanlar çok kavga ediyoruz. bu durumda onunla yumuşak konuşmaya çalışıyorum kızdıktan bağırdıktan sonra tabiki. lütfen bana bunu yapma ben seni kıskanıyorum başkalarıyla paylaşamıyorum diyorum. ona sevgiye boğuyorum. tabi bu çokta işe yaramıyo geriyo güvenmek kalıyo:( ama imkanı varsa oda onla aynı ortamlara katılsın. eğer yoksa oda kıskanacağı şeyleri ya da istemediği şeyleri yapsın. tabi kötü olmamak şartıyla sen böyle yaparsan benlde böyle yaparım desin yani

0|0
    0|0
  • Zaten öyle birini hayatıma almam ki insanı sinir eder. Hayatında başka biri varken gününü gün etmek nedir ya.

0|0
    0|0
  • Ayrılırız canım çok mu zor

2|0
    0|0
  • Çözüm yolu ayrılık :))

0|0
    0|0
  • surekli sorun cikartirim

0|0
    0|0
  • Tahammülüm bitene kadar uyarmaya devam ederim. Baktım olmuyor bırakırım zaten güvenimi de yitirmiştir o tavırlarıyla.

0|0
    0|0
  • Biter arkadaş

0|0
    0|0
  • Ben ondan uzaklaşırım en mantıklısı😂

0|0
    0|0
  • Ayrılırım.

0|1
    0|0
  • İlişkimde sadece 1 defa uyarırım. Hiçbirşey demem yaşını başını almış insan bilmeli nasıl hareket edeceğini. Ayrılırım

0|0
    0|0
  • Çok tahammülüm yok bir kere uyarırim ancak. Tekrarlarsa onu o cok sevdigi ortamıyla başbaşa bırakırım

0|0
    0|0
  • Sorun değil eger oralar daha ilgi çekici geliyor ise takılsın ben hayatindan olmam

0|0
    0|0
  • Olay çıkar :D

0|1
    0|0
  • Resmen ayrılık sebebi

0|0
    0|0
  • Uğraşamam ayrılırım.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    60

Erkekler Ne Diyor 34

• Aslında buna kimsenin hakkı yok. Zorlama, kısıtlama, bir sevgi bir aşk ciddiyeti olamaz. Yoköyle bir sihirli değnek hokus pokus işte sevgilim, işte evlilik, işte çocuk işte hayat. Her iki tarafında bir biri için en iyi eş adayını bulma hakkı vardır ve bunu yapmalılar ki yarın öbür gün evlenip çocuk sahibi olduklarında her şey yolunda gitsin. Seninle iken nasıl, sevgisini ilgisini hissediyormusun, hissettiriyor mu? Farklı mı, özel mi? Doğal mı, sıcak mı, samimi mi, niyeti var mı sana karşı? Yaşınız kaç, hazırmısınız ciddi bir ilişkiye! Ve neden onlarla sordun mu? Sen neden katılmıyorsun, görmüyorsun, neler oluyor o arkadaş grubunun içinde biliyormusun? Arkadaş kalır sevgil her an olmadı der gider. Sen neyine güveniyorsun da herkesi bırak bir ben yeterim sana diyorsun. Daha yaşın kaç, ne kadar hayat tecrüben var?

0|0
    0|1
  • Onu bu konuda uyaracağımı zannetmiyorum. Yani olabilir erkek arkadaşları çevresi bu gayet normal bir durum. Aynı şekilde benimde olabilir çevremde kız arkadaşlarım. İnsanlar bir ilişkiye birbirlerini kısıtlamak için girmezler. Birbirlerinin önünü açmak açıklarını kapatmak beraber mutlu olabilmek için girerler. Yani ben öyle düşünüyorum. Ona güvendiğimi hissetmesi onun o ortamlarda nasıl hareket edeceğini kendini koruyabilme içgüdüsünün ikiye katlanacağını gösterebilir. Yanlış birşey olursa ayrılırım en azından vicdanen rahat olurum.

0|0
    0|0
  • öyle bir sevgilim olamaz :)

0|0
    0|0
  • Ayrılırim

1|0
    0|0
  • Kopamıyorsa ya göz yumarsın ya da ayrılırsın orta yolu ne yazık ki yok. Erkek delisi kızlardır ve haz etmediğim tipler olur.

0|0
    0|0
  • En takintili oldugum konu. Erkeklerle dolu hayatinda mutluluklar dilerdim, nereye kadar cabalayacagim sozumun bir degeri yoksa?

0|0
    0|0
  • Gitsin rahat rahat takılsın ben daha olmam.

0|0
    0|0
  • Ben ondan uzaklaşırım.

0|0
    0|0
  • Ex sevgilisini, kuzeni olarak sözlüsüne tanıştıran bir bayan toplumun olduğunu memleket te bu tarz hadiseler daha bir samimi kaliyor.

0|0
    0|0
  • karşı cinsten vazgeçmiyorsa benden vazgeçmiş demektir

0|0
    0|0
  • Bana bak kızım sen benim sevgilimsin ona göre davranacaksın ha yok davranamam diyorsan bak şu taraftan s. ktir olup gidebilirsin. Derim

1|0
    0|0
  • Vurduğum gibi attırırım

0|0
    0|0
  • ayrılırim

0|0
    0|0
  • artık zevk aldığını düşünmeye başlarım, herhalde bana başka şeylerlede gelir bu :DFDGh

0|0
    0|0
  • ileride evli olsanız eve adam dahi alır izliyoruz tumblr ifşada uzak dur kankns

0|0
    0|0
  • eski sevgili olma sebebi işte. söz verip yapmaması da ayrı bir durum. güven yerlerde.

0|0
    0|0
  • Sıfır tahammül ilk an da ayrılırım

0|0
    0|0
  • Ondan uzaklaşırım

0|0
    0|0
  • eski sevgilim olur..

0|0
    0|0
  • O ortamlarda onu bırakır elveda derdim