Tanıştırıldığın kişiden hoşlanmasan, orayı terk etmek için nasıl bir bahane üretirsin?

Ay adam veya kadın gıcığın teki çıktı diyelim. Sürekli kendini anlatıyor, uzun uzun geçmişinden bahsediyor. Seninse kafanın içinde ''kaç buradan, kaç buradan'' diye bir ses. Karşınızdaki kişiyi de kırmadan nasıl kalkıp gidersiniz?

1|5
133114

En İyi Erkek Görüşü

• Alkol varsa içtikçe içerim, her söylediğini, anlattığını dinliyor gibi yaparım. Başka türlü çekilmez, acil işim çıktığını söyleyip uzarım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bu tarz olaylarda önceden kahve diye çıkılmalı az vaktim var biraz oturur sohbet ederiz derim ben. Karşı taraf hoşuma giderse konuşma süresini uzatırım. Baktım anlamıyor direkt kalkarım :)

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 113

• Bu konuda anılarımı yazsam kitap olur. Biraz iddialı bir cümle ama gerçek.

İnsan bir şekilde birisinin karşısına oturuyor ve kısa bir süre sonra "Ne büyük hata" diye içinden geçiriyor. Kaçmak için yer arıyor, bitsin bu çile diye düşünüyor. O gibi durumlarda genellikle doğaçlama davranırım. Kaçmak için bir bahane yaratmaya çalışırım.

1|0
    0|0
  • Kalkıp gitmenize gerek yok. Sadece konuşma bitiminden sonra " buraya geldiğin ve zaman ayırdığınız için teşekkür ederim ama benim düşündüğüm kafamdaki kişi yapısı ile sizinkisi arasında farklılık var. Kusura bakmazsanız bir daha görüşmeyelim lütfen" gibisinden bir konuşma yapabilirsiniz. Biran kalkarsanız onuru rencide olabilir.

1|0
    0|0
  • Çok basit çocuklar çok basit,

Müsadenizle yapmam gereken işlerim var diyip müsade isteyip kalkarsınız

Ve kalktıktan sonra başka işlerinize bakarsınız

Hem yalana dolana sarılmaz hem de karşı tarafı kırmazsınız olur biter
    Hepsi bu

0|0
    0|0
  • Gıcık olduğum kişi 'İşim var' dediğinde 'Nereyeğ' diye mal mal sorular sormaya falan kalkarsa, kırılır kırılmaz pek umursamam şahsen.

Bana ne kendisinden? Zaten kendini çok önemsiyorsa böyle biraz kırılıp dökülmesi lazım gelir.

0|0
    0|0
  • Telefonu kulağıma götürür -Alo.. Ne? Tamam hemen geliyorum..
    -Babannem ölmüş benim gitmem lazım.. der kalkar giderim

0|0
    0|0
  • onu orada özellikle kendi kendine rezil etmeden hiçbir yere gitmem. benden daha ukalasına tahammülüm yok.

0|0
    0|0
  • bir arkadaşına mesaj atarsın zor durumdayım beni acil annem olarak ara die sanki anne veya baban aramış gibi acil gelmen lazım gibisinden gayet makul yol kimse kırılmaz aile söz konusu

0|0
    0|0
  • Devamlı kendini anlatan bir insan varsa karsımda, bırak onu kırmamayı.. canına okur kalkarım. Laf üzerine laf sokarım nefes alamaz.. Afedersin ama bunca yıl densizlere tahammül etmek için geçirmedim:)

0|0
    0|0
  • illaki insanlarla konuşmak için hoşlanmak gerekmez. karşıkinin de bir insan olduğunu bilmek ve yaratılışın Allah'tan geldiğini de benimsemek gerekir. arana zaten mesafe koyarsın o kişi ne kadar yakınlaşırsa yakınlaşsın bir sonuç çıkmayacaktır. yangından mal kaçırır gibi yanından uzaklaşmak medeni insanlara yakışmayan bir davranış biçimidir. kalkacağın vakte kadar oturup sohbet edip kalkacağın vakit bana müsade artık, gitmeliyim. tekrar görüşmek üzere diyip oradan uzaklaşmak yapılacak en doğru hareket olur bana göre...

0|0
    0|0
  • açık ve net biri olduğum için ona hoşlanmadığı direkt olarak yüzüne baka baka söylerim. onu artık söyleyemeyen, utananlar düşünecek.

1|0
    0|0
  • Önce Lavabo ye gider eve telefon ederim beni 10 dk sonra acil arayın eve çağırın derim sonra yanına giderim 10 dk sonra malum telefon çalar giderim

1|0
    0|0
  • Telefonun zil sesini çaldırırım. konuşuyomuş gibi yapıp , evde sular kesilmiş , sen anlatmaya devam et ben gelene kadar benim gitmem lazım derim.

0|0
    0|0
  • gitmem gerek diyip giderim

0|0
    0|0
  • en sevmediğim insan tipi

0|0
    0|0
  • Bahane üretmem. Kaba olur. Ama ekstradan kalmaya çalışmam. Üstelik çıkmak için beğenmesem bile belki arkadaş olarak iyi anlaşabiliriz.

0|0
    0|0
  • karşımdaki kişiyi kirmamak için kalkmam bu kadına yapılmış büyük bir ayıp olur çevremizde o kadar gereksiz varken bir tanesini bir saat çekerim ne olmuş sanki..

0|0
    0|0
  • Teşekkür etsek, yanlış anlar mı yinede?

0|0
    0|0
  • Erkek için bahane bulmak zor olmasa gerek durumun gerektirdiği şartlarda somut olaya göre hareket ederim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    93

Kızlar Ne Diyor 132

• açık açık söylerim.

0|0
    0|0
  • Genelde acil işim var gitmem lazım diyorum

0|0
    0|1
  • Lafınızı bölüyorum ama açıkçası çok yorucu bir gün geçirdim. Bu günlük kusura bakmasınız, kalkmam lazım. 😂

0|0
    0|0
  • Sabrederim büyük ihtimalle.

0|1
    0|0
  • Hoşlanmazsam nezaketen ilk görüşmede bir bahane uydurup kaçmam sabırla bitmesini beklerim ama ikinci görüşmeyede gerek yok

0|1
    0|0
  • Arkadaşıma mesaj atarım ara beni diye oda aradığında sanki ciddi bişi olmuş gibi davranır tüyerim

2|0
    0|0
  • Usulen saygısızlık yapmam dinlerim fakat fazla kalmam oda zaten biraz daha kal demeyeceği için sorun olmaz :)

1|0
    0|0
  • Imm şey çok acil bir işim çıktıda üzgünüm aksiliğe bakar mısınız ya?
    Hemen toparlanır kaçarım 😂

0|0
    0|0
  • Bahaneye gerek yok, "işim var" der ayrılırım ortamdan.

0|0
    0|0
  • isim çıktı derim

0|0
    0|0
  • Bizim evin arka bahçesine çığ düşmüş acil gitmem gerekiyor :D :p

0|2
    0|0
  • Sahte arama diye bir uygulama varya :)

0|0
    0|0
  • Ters sinyal veririm

1|0
    0|0
  • çaktırmadan arkadaşıma mesaj atarım ara diye daha sonrada telefon çalıp açtığım da çok acil bir mesele varmış gibi yapıp sıvışırım

0|0
    0|0
  • Lavaboya giderim ve bir arkadaşıma 5-10 dk sonra beni aramasını ve acil bişey varmış gibi çağırmasını isterim.

0|0
    0|0
  • Dedemi hastaneye kaldırmışlar..😱

0|1
    0|0
  • Sanırım kalp krizi geçiriyorum. Kendimi hastaneye yetiştirmem lazım...

0|0
    0|0
  • Çok pardon amcam doğuruyormuş gitmeliyim.

0|0
    0|0
  • Kalksam iyi olacak derim 😂

0|0
    0|0
  • Saygi ve gorgu kurali diye bir sey var asla kacmaya calismam sohbete devam ederim dusuncelerini ogrenmeye calisirim

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    112
Yükleniyor...