Sevgilim tatile gitti orda bir yabanci kadini hamile birakti sonrasimi?

Gizli Üye
sevgilim tatile gitti 1 haftaligina ilk 2-3 gun telde gorsuyoduk felan sonraki 3 gunu teli kapaliydi neyse velhasil kelam bu herif tatilden dondu bunalima felan girdi anlamiyorum bende noluyo safligimdan neyse 2 ay rahatlikla burnumdan getirdi kotu davraniyodu ediyodu sonra agzindan baklayi aldim bir yabanci kadini hamile birakmis ulan hadi kacamak yaptin bu ne gevsekmis? sonra kendi imkanlariyla cocugu aldirmis felan. Hadi cocuk aldirdin benim sucum ne kotu davraniyosun kendini iyi etmek icinmi? sonrasinda Beni affet seni seviyorum baya yalvarmalar derken Bende bunu affettim ama icime oturmustu cunku bana onun icin kotu davranmisti guvenim kirilmisti. Bu olayin uzerine gozum acildi 1 yil gorustum baya kisiyle bunu aldattim ruhu duymadi en son istemeye geldiler buna hayir dedim baya bir yalvardi hayal kirikligi felan 1 ay icindede nisanlandim Şu an cok aci cekiyor o bu olayi kin yaptigimi bilmiyor kendine gelememis daha hakettimi boyle bir intikami?
Sevgilim tatile gitti orda bir yabanci kadini hamile birakti sonrasimi?