İlişkide erkekler mi daha çabuk sıkılır, yoksa kızlar mı?

Ufak bir olayda bile patlama düzeyine gelinebiliyor. Hangi cins bunu daha fazla yaşıyor?

• Kızlar
    A seç
  • Erkekler
    B seç
  • Ben ondan asla sıkılmam ki!
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
2339

En İyi Erkek Görüşü

• ben ilişkim içinde hiç sıkılmadım , sevdigim kızın bana karşı çok yıkıcı sözleri oldu hepsini alttan aldım, elimde gelenin fazlasını yaptım , her konuda yardımcısı oldum
    ama beni bir türlü sevmedi ve giden o oldu ,
    o terketti beni ve bir başkasıyla çıktı :(

neden biliyor musunuz terkedildim , çok güzel sevenler herzaman terkedilir. Bu işin kanunu bu :(

2|0
    0|0
    • hani ilişkide ben gidiyorum der ya kızlar sürekli en ufak şeyde bitirmeye götürür ilişkiyi böyle birini sevmekten vazgeçer miydin?

• @defneee7 işte kardeşim ben böyle birisini seviyordum böyle birisine aşıktım beni birisi için terketti sonra yeniden barıştık 2 ay falan konuştuk sonra yine ayrılalım dedi kendisi,
      büyük bir ayı aldım ,7 tane gül aldım gitti yanına ayıyı almadı gülleri aldıneyse dedim biraz ilişki kendisine geldi dedim 1-2 gün sonra bu böyle olmayacak dedi ayrılmamız lazım dedi babam beni üniversiteden birisiyle birisiyle evlendirmez dedi ve ayrıldık ertesi gün kardeşim olarak gördügüm kızın yanında beni gödü ve bana iftira attı. o kızla çıkıyorsnuz dedi , o kızada bacım demişler
      ondan sonra aşık oldugum kız önceden konuştugu kişiyle çıkmaya başladı. Benim yüregim o zaman yandı kardeşim , hiçbirzaman bu kadar yanmamıştı.
      sankiye birisi beni öldürdü.
      bu olayla beni iki kere terkedip birisiyle çıktı, artık bundan sonra hayatta affetmem , karakterime ters

• teşekkür ederim eig için ve anlayışınız için

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• Erkekler daha çabuk sıkılırlar muhtemelen.

1|0
    0|0
  • Erkekler deli gibi aşık olurlar zamanla akıllanırlar kızlar akıllı gibi aşık olur zamanla delirirler bu yüzden kadınlar çabuk sıkılabiliyor

1|0
    0|0
  • Bilinmez.

0|0
    0|0
  • erkek sıkılır, darlamaya, bunaltmaya gelmez. darlamıcaksın arkadaş erkeği.

1|0
    0|0
  • ne bu ya kitap mı, film mi, ilişki dediğin şeyi ne kadar basite almışsınız...

0|0
    0|0
  • Karmaşık sorular

0|0
    0|0
  • Ben.

0|0
    0|0
  • Kızlar.

0|0
    0|0
  • ben ondan asla sıkılmam ki..

0|0
    0|0
  • Kızlar...

0|0
    0|0
  • Kisiye bagli.

0|0
    0|0
  • Beni sıkacak biri yok seçeneği olmalıydı :DDDDDDD

0|0
    0|0
  • daldan dala atlayacaksın abi

0|0
    0|0
  • kızlar :D

0|0
    0|0
  • kızlar 😃

0|0
    0|0
  • Hic iliskim olmadi

0|0
    0|0
  • karşisindakine gore az seven taraf sıkılan taraf olur

0|0
    0|0
  • C dedim @şizofrenbağyann

0|0
    0|0
  • Heyecan bitmişse her iki tarafta sıkılır

1|0
    0|0
  • bunun cinsiyetle alakası yok araya heyecan katmassan iki taraftan birisi sıkılır.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 22

• hiç sıkılmam inşAllah ✩

0|0
    0|0
  • Kimin karakteri oturmamışsa, kim olgun değilse o sıkılır. Cinsiyetle alakası yok.

0|0
    0|0
  • degisir

0|0
    0|0
  • Duygularindan emin olmayan, fevri davranip hizli hamlelerde bulunan, stabil olamayan taraf. Bazen o bazen ben, bazen sen...

0|0
    0|0
  • Ben sıkılırım

0|0
    0|0
  • Valla hiç belli olmaz

0|0
    0|0
  • Erkekler tabiki. Sıkılmayanlar istediklerini elde edememis olanlar ya da kör kütük asiklar.

0|0
    0|0
  • Kim daha çok ilgi görürse önce o sıkılır. ilgi görmeseler de onu bahane ederler uğraş dur 😂

0|0
    0|0
  • Bence iki tarafta ilişkinin dozunu ayarlarsa sıkılma olmaz. Yani şu kıskançlık seviyelerini iyi huylusundan tercih etmeliler. Ya da ilgi konusunda cıvıklaşmamak en ideali.

0|0
    0|0
  • Ben daha çabuk sıkılırım 2 cinsiyetten fazlası vardır

0|1
    0|0
  • Ya bu karektere bagli ne erkegi ne kizi

0|0
    0|0
  • Şu an kendi adıma söylüyorum hic bir iliskimde sıkılma durumu yaşamadım severek beraberdim ama erkeklerde oyle olmuyor en ufak srunu büyütüp sıkıldım diye sızlanmaya başlıyorlar

0|0
    0|0
  • Benim 1 senelik bir ilişkim var ben ondan hiçbir zaman sıkılmadım halada onu çok seviyorum ama o 2 gün önce birden patladı ve bitirdi hala konuşuyoruz bugün bana yalan söyledi haklı olarak sinirlendim ve karşımda 1 senedir görmediğim kadar sinirli patlayan bir insanla karşılaştım o an anladım ki ben sanırım becerememişim bu ilişkiyi benden fazlasıyla sıkılmış çok fazla kırgınım gerçekten ne yapicagimi bilmiyorum o yüzden bence erkekler daha çabuk sıkılıyo diyorum ama tabi kişilik meselesi.

0|0
    0|0
  • Bu kişiden kişiye değişir bence :)

0|0
    0|0
  • kızlar 😂

0|0
    0|0
  • Erkekler

0|0
    0|0
  • Ben ondan asla sıkılmam

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimal erkekler. Ayran gönüllü oldukları için.

0|0
    0|0
  • Sanki bizde ben

0|0
    0|0
  • Erkekler !

0|0
    0|3
  • Kızlar Devam
    2
Yükleniyor...