• Sor
  • Bence

Monotonlaşan bir ilişkiyi nasıl canlandırırsınız?

Sevgilimle 5 yıldır beraberiz tabi bu süreç içerisinde pek çok uzun sürmeyen ayrılıklarda yaşadık yakında zamanda da evlenmeyi planlıyoruz ancak her... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Hmmm Sevgili biraz maço 5 yılda anca monotonlaşan ilişki tamam bunu not ettim demekki uzun süreli ilişki için biraz maço olmayı bilmek gerek=) Şimdi 5 yıllık bir ilişki olduğundan biz size ne tavsiye etsek biz onu yaptıydık dersiniz gibime geliyor =) Tatile çıkmayı denediniz mi? Mesela haftasonları kayak turları olabilir şu mevsimde =)

Erkekler Ne Diyor 8

• evlilik herşeyi düzene koyar :)

• Yakında evleniyormuşsunuz zaten.. Evlendiğiniz zaman ilişkiniz tekrar canlanır merak etme.. Ama şuanda zaten her şeyi yaşamışsınızdır gerisi evliliğe kalmış.. ;)

• arayı uzun tutmadan evlenmeye çalışın biran önce.yapılcak en büyük heyecan o olur

• Arkadaş sen de bi elimizi bi ayağımızı bağlıyorsun egeden yunanistana yüz diyorsun:D sorun öyle geldi bana...gidin şehir dışına cıkın. arkadaş ortamına takılın.

• ::)) maalesef şehir dışına çıkma tatile gitme gibi bir şansımız yok... Bende öyle bir anne baba var kiii ::)))

• o zaman arkadaş ortamna takılın. ne bileyim şakalaşın. araştırın. ilim öğrenin öğretin. aslında iki kişi arasında o kadar çok muhabbet sebebi var ki. ne bileyim beraber ufak ticaret yapın. sen örgü ör o satsın. maksat muhabbet.

• yani bunu size kimse söyleyemez..bu tamamen sizin sınırlarınız dahilinde yapacağınız aktiviteye (çılgınlık) bağlı...yok ben heyecanın dışında birşey düşünmem diyorsan, o zaman durmak yok yola devam...

• bomba atarımm ıcıne...

• Siz de sevişecek konu bulun.

Kızlar Ne Diyor 6

• Ortak heyecan yaratılmalı.

• evlilik zaten size yeni heycanlar yasatacaktir cünkü bu dönemde yep yeni bir hayat basliyor hergün birlikte olucaksiniz tanimadigin aliskinliklar ve huylarini görüceksin beraber yatip beraber kalkicaksiniz bir aile olup sorumluluk tasiyacaksiniz bunlar size yeticek zaten.. ozamana kadarda onun ilgi duydugu seyler ile sürpriz yapabilirsin yada degisiklikler.. balik tutmaya gidin falan nebilim bulun biseyler :D

• ilişkiler böyle işte.bi zaman sonra sıkıyor.ilk ilişkin olmalı.5-6 sene sıkmayacak tek ilişki ilk ilişkidir.çünkü her şeyin ilkinde çok daha heyecan yaşarsın.ama 5-6 sene sonra o da söner.evleneceksin her şey canlanacak.sonra yine sönecek 1-2 sene sonra.sonra yine canlandırmak için çocuk yapılacak.ve hayatını çocuğa acıyacaksın bi anlamda.aslında böyle bakınca ilişkiler ne anlamsız.sanki biri bizi zorluyomuş gibi yaşıyoruz..

• ona değerini hissettir bence. aşk ele geçildimi monotonlaşır tabii. hasta ol. ne bilim değerini hissetircek herşey olabilir. uzak kalın mesela. sonra ona '' ya evlenemessek,ya ben başka biriyle evlenirsem '' gibi cümlelerde kurabilirsin. denemiştim %100 çalışıyor. artık lafı oraya nasıl getirirsin sana kalmış tabi :D

• ben onca yıl verip evlenmediysem, hiç de çekemem şayet monotonlaşmışsa...

• sevişin en fantezilisinden.

Yükleniyor...