Dolgun ve mükemmel dudakların getirdiği zorluklar hakkında ne düşünüyorsunuz? :(

Gizli Üye
Dudaklarım dolgunluktan patlıyacak diye korkuyorum. Tamam çok güzel olabilirler ama kız arkadaşlarımın sevgilileri dudaklarıma bakıp of falan diyorlar.

Geçen bir tanesi kıstırıp ısırdı (sevgilisinin dudakları ince ve çatlak) yara oldu alt dudak. :( Pazar günü de sevgilimle buluşcam.

dolgun pembe ve öpülesi dudaklarımı nasıl iyileştireceğim arkadaşlar?

not: Dudaksız kızlar kıskançlık yapmayın!
Güncellemeler
+1 yıl
ince dudaklı, balık bakışlı, tahta memeli kızların burda da kıskançlık yapıcağını tahmin etmezdim. ama şaşırmadım. sonuçta hep başıma geliyor bu tür vakalar. etrafımda ki erkekler peşimde pervane. siz de sahip çıkın canım sevgililerinize. ben n'apabilirim? hayret bişe.
Güncellemeler
+1 yıl
:(
Güncellemeler
+1 yıl
mucuk.
Dolgun ve mükemmel dudakların getirdiği zorluklar hakkında ne düşünüyorsunuz? :(