• Sor
  • Bence

Sevgilimle güzel bir gün nasıl geçirebilirim?

Sevgilimle uzun bir aradan sonra buluşucağız, ben çok güzel geçmesini istiyorum o günün. Sizce neler yapılmalı ya da nereye gidebiliriz fikirlerinize ihtiyacım var?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• en guzeli basbasa kalmaktir :) hasret giderirsiniz

• dime :) senede bir günn sence nasıl daha fazla etkileyebilrim yada nereye gidebirz fikir verrmsn

• Öncekileri Göster
    • dogru artık hayırlısıı diyelim teşkkr ederim etmus beni dinledğin için iyi akşamlar

• sana iyi aksamlar bana iyi gunler :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Oluruna bırak. Bir şey yapacagım diye şartlanırsa bir de olmazsa eline yüzüne bulaştırırsın. dikkatli ol.

• yoo sadece fikir alabilrim yani nereye gidebirz gibi?

• Öncekileri Göster
    • bjk iskele var o yoldan devam et ileride yol yok sola doneceksin yukarıdogru gideceksin. sonra ilk sokaktan dümdüz gideceksin. sonra denizi göreceksin o merdivenlerden asagıya in

• sağol silent tşkkr ederim :)

• Sevgilin yanındaysa zaten o gün güzel bir gündür ki. Yani. Çok güzel geçsin istiyorsanız ikinizinde zevk alacağı bir aktivite bulun. Ne bileyim lunaparka gidin, balona binin...

• bak balon olabilirr :)

• Böyle yükseklik korkusu çiftleri birbirine sarılmaya iter hem. Ve kalbiniz heyecanla atar. Birlikte güzel bir deneyim olur işte :) Tabi artık kadıköydeki balon havalanmıyor diye biliyorum. İstanbulda mı oturuyorsun onuda bilmiyorum da hani aklıma geldi balon...
      Adalara gidip bisikletle tur da yapılabilinir aslında. Vapurda yan yana oturmak, rüzgarın yanağını okşaması, dalgaların içnden geçmesi... Bunlarda hoş romantik, güzel şeyler...

• sevgilinin yanında olması senin için güzel bir gün sayılır zaten

• haklsınn meta olması bile yeterlii..

• bence başbaşa kalın.. eğer zaman sorunun yoksa, deniz kenarında kucuk bir otel.. sonrası kucuk ve samimi bir yemek.. gerisini siz bliceksiniz

• Yemek yiyin, sinemaya gidin, sonra bir kafeye oturup konuşun. Sustuğunuz yerlerde sevgilinin gözüne dikkatli şekilde bak. :)

• devamlı gözlerine bak akışa bırak kendini

• senede bir gün ve orda burda he :))) bence doğru otele gidin ve güzel bir gün geçirin derim

• ada turu cok guzel olurdu. ımkan warsa tabı..

• Vapura binin, Adalar'a gidin.Faytona binin. Yanında fotoğraf makinen olsun..

• :)güzel fikir teşkkr ederim

• Öncekileri Göster
    • Mümkün mertebe uzaklaşın işte şehirden. Yanınızda, yakınlarınızda sizi muhabbetten feragat ettirecek anlık şeylerin bile olmamasına özen gösterin..

Bir bank, bir de siz.. Bir de bacaklarınıza dolanan kedi ve yerlerde kuru yapraklar. O kadar..

• uzaklaşmak biraz zor ama dediğin güzel olabilrdi.ama aklıma belki ilerde bir gün bunu gerçekleşticem

Kızlar Ne Diyor 1

• Bence önce baş başa bir oturun konuşun daha sonra da kafanıza estiği gibi doğaçlama geçirin..Eğlenceli olabilir :)

• evet öncelikle başbaşa otrup konuşmamız en güzeli sonra belki bir yere gidilebir

Yükleniyor...