Saçlarıma şekil vermek için doğal yöntemler nelerdir?

arkadaşlar saçımın maşa, düzleştirici vs. aletler kullanmadan şekil almasını istiyorum. çünkü onları kullandığımda saç yanıyor kırılıyor ama kendi haline bırakınca da çok kabarıyo. sizce ne yapabilirim saçıma yakmadan?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• akşamdan yıka saçlarını kurumasına yakın bakıl sırtı ör sabah aç çok güzel oluyo

Erkekler Ne Diyor 2

• Gece yatmadan uyumayı düşün bu eylemi gerçekleştir ve sabah kalkınca gözlerine inanamayacaksın! (Bkz: ben her sabah uyanınca dalgalı erkeksi ve doğal saçlarımla gurur duyuyorum hiçbir çaba göstermeden)

• O-m-G ciddi misin! :D

• Gayet tabi senelerden beri değişmeyen tarzım ve çekici olduğu konusundada garantim var! Taliplerime itina ile kendimi tavsiye ediyorum...

• fırça ve fön makinasıyla dene en basit yöntem

Kızlar Ne Diyor 10

• krem kullan sac kremleri varya yada direk sunu kullan ben cok memnunum link

• krem olan var bende yuvarlak kutudaki ama bi faydasını görmedim diğerini bilmiyorum

• Brezilya fönü.

• oda saçı mahvediyomuş bide diplerden gelen saçlar kendi saçın old için yine kabarır diye düşünüyorum kısa süre sonra

• elidorun düzleştirici kremi vardı.onu deneyebilirsin

• Bebe yağı kullan

• gece yatmadan önce sacını 3e ayır onları sacına dola tel tokayla tuttr sabak kalknca dalgalı oluyo we kabarmıyo

• vanillalatte arkadşıma katılıorum ama bu zamn geçtikçe kabarıo kabarmaması için saçk kremini sür ve görünce inanamıcaksın

• evet doğru söylüyosun ben kabarık sevdiğim için krem uyarısı yapmayı unutmuştum :))

• :)

• SAçlarını yıkayıp kurutunca saçlarını kabaca bir kaç tutama ayır ve sıkıca ör öyle uyu. Sbah aç birazck köpkle ya da az biraz jöleyle birazck kurutma makinesi tut kalıcı olması için.

• Düzleştirmek için kremler var onlardan kullanabilirsin. Fakat pek etki etmiyorlar sadece kabarmayı vs önlüyorlar. Bukle içinse ıslak saçını varsa bigudi yoksa gazete kağıdıyla sarabilirsin.

• onları kullanmadan önce saçı keratin bakımından güçlendiren ürünler var onlardan kullan öyle yaparsan saçın yanmaz

• nemli saçı çok sıkı olmadan ör ve sabah kalktığında aç elinle şeker ver. ön taraflarınada fön çek.

Yükleniyor...