Gözleri açık öpüşen erkek bunu neden yapar?

Sevgilimle birbirimizi çok seviyoruz. Geçen gün dikkatimi bir şey çekti, öpüşürken gözleri açık olduğunu farkettim. Evet ben de açtım sırf merakımdan, bunu birkaç kez yaptım hep gözü açıktı en son trende öpüşürken gözleri kapalıydı sizce bu normal bi şey mi yoksa onun acemiliğinden mi kaynaklanıyor

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bi yerde okumştum.. bi araştırma sonucunda gözü açık öpüşen kişilerin karşısındakini gerçktn sevdiiği ortaya çkmış.. kapalı olanlarn ise hayal kurup o anda bşka birini düşündkleri yazıyodu:):) yani sevgilin seni seviyo bu araştırmaya göre sıkıntı yok:):) trendeki duruma gelnce o anda orda bulunana kişilerle gözgöze glmemek için olabilir çknmştr yani:)

• isviçreli bilim adamlarının işidir bu

• Bu tez bana pek akıllıca gelmedi. Çok yakın mesafeden sevgiline bakmanın romantik olmadığını düşünüyorum..

• filmler?!

Erkekler Ne Diyor 11

• Bunun 3 nedeni oluyor . Ya aklı başka birinde , ya o da senin gibi merak ediyor ya da farklı bir boyut istiyor. Eminol arada gözler açıkken farklı oluyor tecrübe konuşuyor.

• Benim eski sevgililerimden biri de sürekli gözü açık öpüşürdü. İlk başta bana da çok tuhaf gelmişti. Ben de onunla birlikte o şekilde öpmeye de alışmıştım. Acemilik değil bu. Hangisi daha keyifli geliyorsa onu yaparsın.

• acemilik...

• YAW KIZLAR SİZ WARYA... herşeye bu normal mi niye böle yapıyo felan filan geçin bunları adam istediği gibi hareket eder

• Normal birşey bende gözlerim kapalı öpüşmeyi sevmem.Tabi bazı durumlarda sevmediğim biriyle öpüştüğümde daha rahat hissetmeyi sağlamak için yaptığımda oluyor.

• Ben de gözlerim açık öpüşürüm hatta partnerimin de açık olmasını isterim ki o anda sıfırdan birbirmize bakalım ve o okyanusun içinde kendimizi kaybedelim.

• Gözlerini açıp da acaba nereye bakıyor. Yakın mesafeden seni incelemesi kadar garip bir durum yok. Her zaman incelersin ama ama öpüşüyorsun be adam !

• Üff ne farkedeerki ha açık ha kapalı

• onun seni sevdiğini nerden biliyosun

• bukadar detaylara takılma bence

• buy kısıye gore degsır ben eger bırısnı cok sevıyorsam ve ondan ayrıysambulusmamızdada onu opuyorsam o anda onu gozu acık opmek ısterım ona doyamamaktan kaynaklı buda ama dıger taraftan hergun berabersınız ve yıllar olmus bundada tabıkı gozumu kapatıp dalıp gıtmeyı tercıh ederım cunku o yanımdadır sureklı olarakk

Kızlar Ne Diyor 9

• Belki O da sen açıyormusun diye bakmak için diye açmıştır gözlerini :))

• +1 Bak bu olasılık da var..

• Harbiden varmı öyle yaa ... açan gözlerini, şaka bi yana :))

• bigün sası olur ceker cezasını

• Başkaları bakıyor mu diye gözle yapıyor olabilir genelde böyle olur.Biri varsa bakan inadına onu gözünün içine baka baka öpmek gibi.

• bence normal herkes nasıl hoşuna gidiyorsa öyle öpüşür.Acemilikle alakası yok gözleri kapalıykende illa bşkasını düşünüyo diye bişeyde yok anı yaşayablmek önemli olan

• benim sevgılımde acıyor sebebını sordum.senı oyle gormek hoşuma gıdıyo dedi :) beni izlıyomuş yani.ona sorr

• erkekler herşeyi görmek isterler..görmekden daha çok zevk aldığı içindir.

• Rahat bırak çocuğu dilini konuştursun :(

• Gözleri açık öpüşen erkek oraya buraya bakmak için açıktır Duygu aramayın arkadaşlar

• dudakları sende ama aklı nerde bilmiyorum.

• Aslında gözleri kapayınca aklı başka yerde olması daha mümkün bence :)

• Öncekileri Göster
    • Gözlerin açık öpüşürken öptüşün kişiyi en doğal ve masum haliyle görürsün. Sonrasında farklı bölgelere yaklaşmak için strateji belirleyebilirsin, vs. :)

Bence arada açıp arada kapatmak en iyisi :)

• 2 kişi de aynı anda açıp kapatıyorsa ve farkında değillerse bu birbirlerine karşı hissettikleri yoğun duygudan ibarettir. ben kız arkadaşımla öpüşürken ben gözümü açsam bile farkına varmazdı. sürekli kapatırdı gözlerini. ama erkekler genelde kızları öyle görmekten hoşlanırlar. ve acemi olup olmadıklarını anlamak için de bakabilirler. kızlar o şekilde bakmaz tabi olaya :)

Yükleniyor...