Onu çok seviyorum ama artık asla olamayız?

gozdem123
Biraz uzun ama yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim.

Bundan 8 ay önce 20 günlük bir arkadaşlıktan sonra birisiyle çıkmaya başladım. 20 gün içinde onu çok tanımıştım ya da tanıdığımı sanmıştım. Mart ayının 14 ünde ayrıldık, sıkıldım bahanesiyle ayrıldı benden.

Son zamanlarda zaten farketmiştim çok ters ve soğuk davranıyodu bana. Ben bitirelim demiştim yürütemiyordum çok zoruma gidiyodu. Ondan ne olursa olsun bitmesin lafını duymak isterdim ama yapmadı.

Kafasını karıştıran birisinin olduğunu anlamıştım ki bu doğruymuş. Aramızdaki bütün bağlar ayrıldıktan 5 gün sonra koptu ve anında gidip başka bir kızla çıkmaya başladı. Çok alışmıştım ona kahroldum belki abartıo gibi gelebilirim ama 7 ayın verdiği alışkanlık sevgi aşk beni mahvetmişti, hazmediyodum. 1 hafta hiç görüşmedik. Arkadaşımla kavga etti o ve yeni sevgilisi, bana demediklerini bırakmamışlar.

Ne suçum günahım var gerçekten bilmiyorum. 2 günlük sevgilisi için beni nsıl bu kadar kolay sattı onu da anlayamıyorum. o öfkeyle ertesi gün kızın okuluna gittim gözüm hiçbir şeyi görmüyodu. kızda korkağın teki çıktı zaten. hakkında herkes türlü türlü şey diyor. neden çıktığıda belliymiş.. ama hazmedemiyorum. o kız yüzünden bana neler yaptı. tehdit bile etti düşünün. bndan 1 hafta önce dayanamadım her şeye rağmen özledim dedim ama o istemiyodu. özledin mi dediğimde söyleyemem diyodu.

Geçen konser vardı bzim şarkımız çaldı.. ve o, o kızla birlikteydi. çok canım acıdı. dün baya kavga ettik. beni sevmediğini tam anlamıyla anladım. ama merak ediyorum geri döner mi pişman olup. çok ağır konuştum ona insan olana o laflar koyardı zaten ama bilmiyorum. ne zaman olursa olsun yaptıkları kafasına dank ederde döner mi? ona dönüceğimden değil.

Onu çok seviyorum ama artık asla olamayız... bana bunca yaptıklarından sonra dönmem ona zaten bitti artık ama içim içimi yiyor yine de :( Yardımcı olursanız çok sevinirim. :/
Güncellemeler
+1 yıl
dün gece 11 civarnda telefonuma baktım ve ondan mesaj geldiğini gördüm napıyosun demiş. tersledim niye soruyosun dedim. yanlış attım merak etme hem sen bana mesaj attığında ben böyle cevap vermiyodum dedi ben buna en son olarak düşündümde umrumda biledeğilsin ilgilendirmiyosun beni onca yaptıklarından sonra hadi iyi geceler yazdım.sanada dedi.bi yandan pişman oldum terslediğime az öncede mesaj attım napıosun diye yarım saat oldu cevap gelmedi npmya çalışıo szce?ve bi daha mesaj atar mı?
Onu çok seviyorum ama artık asla olamayız?