Allah rızası icin yardım edin aglıyorum güzelliğim harcanıyor en yakın arkadaşımla bile konuşamıyorum?

Gizli Üye
Aslında dısardan bakınca cok guzel ve havalı bir kızım ama ne arkadas ortamında ne ailede konuşamıyorum aslında konuşacak konu bulamıyorum insanlar konusacak konu buluyo muhabbet edıyo falan bu yuzden sevgilim bile yok cocugun biri benle muhabbet kurmaya calısıyo mesel geliyo nerde oturuyorsun sen diyo semtimi söylüyorum susuyorum sonra seni benzetiyo gibiyim birine diyo ben susuyorum dicek bir sey bulamıyorum bugun en yakın arkadssımla yemege cıktık kız sıkıldı artık kalkalım mı dedi suspus sadece yemek yedim. Yine okulun en yakısıklı cocuklarından biriyle bulusmustuk cocuk instada gördü beni güzel güzel tbi ne bilsin cıkacak gibiydik ben hic konusmadım yıne bana cok sıkıcısın dedi nasıl aşarım bu durumu ne arkadas ortamım oluyo ne sevgilim halbuki benden cirkin kızlar agızlarıyla iyi laf ettikleri icin ne guzel ortamlsrı var sevgilileri var oooof oooof
Allah rızası icin yardım edin aglıyorum güzelliğim harcanıyor en yakın arkadaşımla bile konuşamıyorum?