Kocama süpriz yapmak istiyorum, ne yapabilirim acaba?

1 Haftadir kocam çok yogun çalişiyo ve sabah kahvaltı yaparken konuştuk ben kendini fazla yorma dedim oda tamam mesaj alindi dedi .işte sonra bu gecemiz çok uzun ve güzel sürücek dedi ona nasıl bu süpriz yapabilirim ona aşik oldugumu ve kadini oldugum için çok mutlu oldugumu nasıl hissetire bilirim cevaplarinizi bekliyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bir iç çamaşır ve fantezi giyim satan dükkanlara gidip kocanın tarzınıda biliyorsan ona göre kıyafetler alabilirsin. Ardından akşam mum ışığında evde güzel bir yemek olabilir.. 1 şişe Kavaklıdere Kırmızı Selection şarap uygun olabilir içki olarak.. Ardından müzik eşliğinde güzel bir dans ve sonrası malum.. Güzel bir süpriz olabilir bu eşiniz için.. Çocuğunuz yoktur umarım varsada bir kaç akrabanıza gönderin. :)

• Öküzgözü de olabilir bu şarap.. ;) Yemekle birlikte içimi kolaydır.

• Yakutta fena sayılmaz.

Erkekler Ne Diyor 8

• Aferi n sana. Güzel hafif onun için hazırlanmış müzik ve mum ışığında bir yemek. Hoşlangığı iç ve dış kıyafetler. Eğer seviyorsa güzel bir eroti veya p*rno cd. Sevdiği pozisyonlar. İkincisinide içi bal köpüğü ile doldurulmuş küvette devam. İstersen mesajla detaylı anlatayım. Özelden yazabilirsin yazabilirim.

• gece kendini hemen teslim etme. sadece sarılarak konuşalım de ve güzel bi gecelik giyersin güzel espiri ve güzel şakalar götürür sizi doruklara

• mum ışgıı, yemek, şarap, fantazı , vs. bunlar bence halk tarafıneden herkesın yaptıgı şeyler ben derim ki flört veya nişanlı oldugnuz zamanlarda kı resımler sevdıgınız muzıkler bunları koy ortaya maziyi hatırlayın ondan sonra birdaha aşık olun bence en guzel hedıye bu olur...

• Vala içinden nasıl geliyorsa öyle yap...Filim izlemeyin ama...Kocanı sen daha iyi tanırsın...her durumda...gece yatak odasında biteceğine emin oll...

• çok basit önce neti kapatmayla başla işe.. özel hayatınla ilgili soru sormaktan vazgeç ve kocan senin en çok neyini sevdi doğal halini ilişki sürecinde akıl alarakmı aşık ettin kendine cevabı belli hayır. o yüzden bırak neti evini görkemli bi hale getirmek için hayal gücünü kullan pc başında duracağına evinin hanımı ol

• ben söylerdim de bi süpriz neyse :)

• hazırla masayı güzelce.sonra mumları yak kapa tüm ışıkları gelceği vakit.giyim tarzında senin hayal gücüne kalmış sonra gece başlasın sürprizz diyebilirsin

• Özel bir çaba göstermene gerek yok bence

Kızlar Ne Diyor 2

• Sakın tv izlemeyin kısa bir yemekten sonra amacına odaklan ...

• Güzel bir akşam yemeği ardından beğeneceğini düşündüğünüz bir film olabilir.Klasik ama en güzel yontemlerden biri..

• ne filmi ya! adamı uyutcanız gece gece akşam alevi yanmadan sönicek :)

• Öncekileri Göster
    • Bak işte sen mutlaka buradan , yani KS den danış romantik bişiler yapmaya kalıştığında, sakın kendi kararlarını kullanma, Adam eve gelmez vala..Kahvede filan takılır..kih..kih..kih..

• Kocasını bizden daha iyi tanıdığına göre.Bence en iyi suprizi de kendi bulacaktır ..

Yükleniyor...