Bir erkeğin samimiyeti nasıl ölçülür?

Gizli Üye
Arkadaşlar ben 1 aydır, çok çapkın ve çok bilinen biriyle görüşüyorum. En baslarda capkınlıgıyla bilindigi için onunla olmak istemedim ama çok ilgilendi, çok güzel davrandı ve hoslanmaya basladım. Bir aydır görüşüyoruz ve toplasanız 7-8 kere görüştük. Aramızda fiziksel birşey olmadı öpüşmek haricinde.

Yurt dısına gidiyor geliyor, bana ufak tefek hediyeler getiriyor ve sevgilim diyor sürekli ama aynı zamanda da sürekli bende kal, ne zaman beraber uyucaz falan diyor. Açıkcası cok tanınan ve varlıklı bir adam oldugu için bana ihtiyacı yok. Yani samimi olmasa aramayı kesip coktan baskalarıyla görüşürdü bile. Çünkü kadın çok etrafında ama bana ilgisi de gayet fazla. Şunu sormak istiyorum.

Ben beraber olmaya karsı değilim ama henüz hazır değilim ve tam manasıyla güvenmiyorum ona. Böyle birşey yaşanırsa tavrı değişir diye korkuyorum ve zamana ihtiyacım var. Çocuk değilim. çok dikkat çeken bir kadınım, yani aslında bende ezik kalmıyorum adamın karsısında.. . bir kaç kez kendisine; zamana ihtiyacım var dememe ragmen sürekli, benimle uyu, sevgiliyiz biz, ne zaman güvenceksin bana vs.. diyor..

Hiç durmadan açıklama yapmak ve simdi değil daha çok erken demek istemiyorum. Sizce kendimi nasıl ifade edebilirim bur birinci, ikinci sorumsa; bu adamın samimiyetini nasıl ölçebilirim?

Teşekkürler şimdiden
Bir erkeğin samimiyeti nasıl ölçülür?