Mektup da işe yarar mı?

Ben sevdiğim kıza açılamıyorum yani gidip söyleyemiyorum.Acaba Mektup Tarzı bir şey versem etkisi olur mu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• telgraf çek...ayşe.. stop.ben seni...stop..dur hemen yanlış anlama... stop.seviyorum... stop.

• :=) ya dilim tutulcak gibi oluyo ama :=)

• Öncekileri Göster
    • Gerçi kabul etse o zamanda çalışamıcam mesajıdır cartıdır curtudur :) Kısaca ayvayı yedim ben...

• derslerine bak döverim :::::::D

Kızlar Ne Diyor 6

• Git yüzyüze konuş

• Bir arkadaşın konuşabilir..

• hayır, birisi bana mektup verseydi bu çok da hoşuma gitmezdi , hiç ummadığım bir anda söylemesi daha etkili olurdu...

• Bence küçük düşersin.

• kızın tarzına bağlı böyle şeylere değer veren biriyse olur... ama eğer bu tarz inceliklerden anlamayan biriyse dalga konusu olursun

• kız seni çocukca bulabilir, unutma ki bu yöntemler ilköğretimde bile daha az geçerli artık.şahsen bana mektup verseler çok çocukca bulur, güler geçerim.

Erkekler Ne Diyor 3

• mail at kardeşim :)

• Aslında, mektup değil de, samimice, kendi el yazınla yazdığın kısa bir not hiç bir şeye benzemez. Kaldı ki ondan da anlamaz, burun kıvırabilir..Git, yüzüne karşı ''aklıma takılıyorsun'' de, sonra sus..

• Korkak olduğunun belirtisidir, yüzyüze konuşmak kendine güvenin olduğunu belirtir, kızlar korkak kendine güvenmeyen erkekleri sevmez

Yükleniyor...