Bizim kızların poposu neden büyük ve biçimsiz ?

bu soruyu bi arkadaşıma sorduğumda ''oturmaktan oluyor abi'' demişti. ya bi kız arkadaşım var sadece arkadaşım yani o kadar 49 kilo minicik bi hatun ama poposu kocaman ya, niye böyle ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ya türk milletinin genel fiziksel özellikleri böyleymiş işte,kızlarının poposu büyükmüş ,erkeklerin penisi ufacık.bi araştırmada okumuştum.

• hıı evet türkler çirkin bi ırk kabul edelim bunu yani

• Öncekileri Göster
    • Türkler çirkin bi ırk demişsn de... senn güzellik anlayışn bi penis ve kalçaya mı bağlı? ayrıca Türkler de ne insanlar var gayet güzel.. ve Rus kadınları nedense Türk erkeklerine bayılıyorlar.. sana bence Penis diye başka birşey göstermişler... ya da hep bamya tarlasında doğanlara denk gelmişsin :D

• minimalist bi toplumuz desene!

Kızlar Ne Diyor 22

• Aile yapısından gelen bir genetik sorun olabilir.Ya da çok oturmaktan spor yapmamaktan olabilir.Bazı bayanlar kilo aldıkları zaman belli bir yere depolar yağları demekki o arkadaşta basenlerine alıyor hep.

• popo var popo var. Çıkıntı yapan popoya popo denir.Yalnız erkeğin poposu da kadınlar tarafından çok ilgi çeker..Bir erkeğin poposu hafif çıkık dar ve sıkı olmalı..Eh maalesef Türk erkeklerinin çoğunda da bu yok... Maalesef.. Önce aynaya bakmak şart tabi..

• Akdenizliyiz. Kadın tipi genelde öyledir ama yuvarlak hatlı.. Göğüsler büyük olunca da şikayet ediyor musunuz niye Türk kadınının göğüsleri büyük diye? :)

• ben ediyorum şahsen, önünde dağlar taşıyan biriyle mutlu olamam

• Yeter artık be eldekinin kıymetini bilin bi .

• benim tanıdığım bütün kadınlar koca poposu olsun ister ve tanıdığım erkeklerinde koca popolar dikkatini çeker!

• p*pmdan memnunum

• koca popolu olmak sucmu?! asil femininligin bir simgesidir!evet benim popomda büyük türk olmasamda ama simdiye kadar hic kimse bu konu hakkinda olumsuz konusmadi -tam tersi! koca popolu kizlarin utanacak hir bir nedeni yok!:D tabiki sekilde tutmak lazim bu bambaska konu!onun icin spor spor spor!

• valla ben koca popolu birini görünce arkadaşıma dönüp usulca bak koca g.tlü geçiyor diyorum gülüyoruz arkasından

• ozaman gaysin :D

• Profil resimlerine hastayım.

• ya bu ırklara da özgü olabliyor ona bakarsan brezilyalıların zencilerinde hatları genelde yuvarlak oluyor. Türk kadınlarının da yapısı genelde bu. Ha bunun üstesinden gelinebilir mi, evet. Spor yapılırsa daha düzgün hatlara sahip olunablir.

• teşekkürler

• Tamam da ablacım elin Brezilyalısı, Porto Rikolusu taş gibi kalçaya sahip. Türk hatunun kalçası ise gevşek, spor yapmıyor ki. Ama bak Brezilyalıya nasıl atlet. Şimdi o hatun erkeğini uçuramasın da kim uçursun?

• Brezilya'da olmasam yerdim bunu da abicim sizin o gördükleriniz şarkılarda, filmlerde.. Bunu bir geçin Allah aşkına ya. Sade halkın poposu yere değecek neredeyse.

• :) wayyy ilk defa koca popodan şikayet eden bi adam görüyorum! siz erkekler dengesizsnz yeminle

• sizlerde bizim saçımızla sakalımızla uğraşırsınız zaten saçlarımızda sizlerin dırdırı yüzünden dökülüyor sen hiç saçı dökülen kız gördün mü hastalık harici , şimdi yazarsın saçımıza bakıyoruz bakımlıyız hem sizlerin kuaför masrafından 4 kişilik bir aile doyar :) popo meselesinede gelince kavun karpuz bile yata yata büyürmüş...

• uyuyom yatıom uyuyom yatıom popom küçücük kalıo ahahhaha

• sen 'bizim kızların' öylesine denk gelmişin.

• Türk erkekleri neden bu kadar kisa boylu ve killi ?...diye de sorabiliriz mesela...ama ben sormiyacagim cünkü cok sacma bi soru. Gen denen bir olay var ki bunun önüne gecmek pek mümkün degil...bazi seyleri oldugu gibi kabullenmek gerekir;)

• Resim gösterim mi? Deeeermisim.

• zaten hep dermişsin

• olabilir evet yani oturmaktan oluyor..

• popom küçük.

• Beyonce ve Jennifer Lopez'e de bu soruyu soruyorsan sorun yok. Onlar da olunca iyi Türkler'de olunca kötü. Yok ya. Siz yatın kalkın da şu kızların kıymetini bilin bir. Dünyayı gezdim neredeyse ama en kişilikli kadın ırklarından birinin Türkler olduğunu çok iyi anladım. En güzellerinden biri de onlar ayrıca. Beğenmeyen istediği ırka takılır gider ama şunu da iyi bilin ki sizin anneniz de Türk, kız kardeşleriniz de.

• Evet Amor artıladım :D vallahi benim erkek olarak hiç yoktur öyle türk kızlarına laf deme huylarım şu soruya verdiğim cevaptan görebilirsin :)) link

• Öncekileri Göster
    • Avrupalı da bilinç var da ondan. Hem sporu güzellik için değil, sağlık adına yapıyorlar. Doktora danışıyorlar ve her yıl mutlaka check-up yaptırıyorlar. Bu güzelliği de sağlıklarına verdikleri değerden alıyorlar. O konuda kesinlikle takdir ediyorum. Ne kompleks var ne de üşenme spor konusunda.

• yok Amor sevgilim olduğu için kimse dikkatimi çekmiyor demişsinde ben onu o anlamda sormadım.fiziksel olarak değil,karakter olarak türk erkekleri ile yabancı erkekler arasındaki farkların sosyolojik bi analizini yapabilirsin dedim belki dünyayı gezmiş biri olarak neyse erkek genellemeleri yapmıyorum demişsin o yüzden sorumu geri alayım :)))

• Balık etli olmama rağmen popo yok genetik işte

• ilginççç

• Öncekileri Göster
    • Yaz bakalım kim miş

• sana ben nasıl yorum yapmısım ya baslık böylemıydı .S

• şahsen erkeklerinde öyle sevdiğini düşünüyorum. kim kardashian'ı falan görünce zaten normal olduğumu anlıyorum

• Yemeğin salçalısı kadının kalçalısı demişler :((

• kalıtsal...

• bence de

• Çok otururum.Aslen türk değilim kökenim farklı.Türk kadını tipi yok sende derler.Popom da gayet nnormal büyük değil basenim yok.Türk kadını diye bi şey de yok aslında.Amerika gibi burası,şusu busu azınlığı.Hepsi var.Beslenme alışkanlığı diyelim hadi.

• ben ilk defa gördüm. ama sanırım o ülkede direksiyonlar sağda :)))

• Öncekileri Göster
    • hahah ip adresimi ele geçirdin demek :D izleniyor hissine kapıldım bi an. telefonlarım da dinleniyor mu?

• telefonun var mı ki dinlensin ?

• çünkü doğurmak için anatomik yatkınlık geniş olmasını sağlıyor. ayrıca doğal bi içgüdüyle erkekler geniş kalçalı bayanları çekici buluyor.

Erkekler Ne Diyor 25

• Arkadaşınız kaç ülke gezmiş merak ettim .

• napoli-madrid-kaunas-st.petersburg-prag şehirlerine gittim ama praglı kızlar cidden o ne öyle ya

• Bizim erkeklerin göbekleri yüzünden.

• Spor yapmıyorlar ki. Hepsi zaten doğuştan prenses...

• rahatları yerinde abi normaldir

• kalcadaki kemiklerden dolayı kaynaklıyor benimde zayıf olduğu halde geniş kalçalı kız arkadaşım vardı ordan biliyorum

• karpuz yata yata büyür. geneldede şekli bozuk olur,

• genetik aga yapıcak bişi yok

• Bizimkilerin kemikleri iri

• Dostum medyadan takip ettiklerine aldanıyorsun!Dünya'nın hiç bir yerinde Türk kadını gibisini bulamazsın.Avrupada kadınların çoğunun kadın olduğu yakından görmeden anlayamıyorsun bile.En belirgin özellik türk kadını gibi yürüyen kadın hiç bir yerde yok.Odun gibi yürüdükten sonra poposu çok iyi olsa ne olur olmasa ne olur!Kontrolsüz güç, güç değildir (:

• Genetik faktörler.. Ama hamurlu yiyeceklere düşkünlükte bunu fazlasıyla etkiler... Türk erkeklerinde de bu durum kendini göbekle gösterir.

• sende kendini antonio banderas sanıyorsun ego olm bu başka bişe değil.koca kalçaymış.sen hiç neden gözlerim var diye şikayet ettinmi yada neden yürümeme sebep bu ayaklar. ? hangisinde hangi inç veya ebatta olursa olsun onda olması gerektiği için var bu kadarda süper egonun esareti altında yaşamayın.!

• Latin olsa sorun olmaz Türk olunca dödü büyük :) olayda farklı seyler var hacı bosver :D

• Kalça iyidir hafıs

• Yani tamam ben de pek sevmem öyle yayla gibi koca totoşlu kızı ama ülkemizin koca totoşlu kızından çok koca göbekli erkeği olduğundan kızlara laf etmenin pek bir anlamı olduğunu düşünmüyorum. Bununla birlikte ülkemiz kızları da bilmeli ki yüz olarak çok güzeller ama vücut olarak yukarıda bir yorumumda belirttiğim gibi avrupalı kadını çok ama çok gerisindeler (çoğu). Ama sizden tek farkları spor spor spor... her sabah her akşam spordalar.

• bak kabul ediyorumkimilerinde bizon gibi döt var. ama hepsi de öyle değil. ne hatunlar var sen görmüyorsun. 3-5 kişi için bu kadar insanı kötülememelisin...

• yabancı alacaksın adamım türklerle arkadaş ol

• buldıysan bunamıyacaksın şükredeceksin bulamayanlardan olabilirsin sonra

• Küçük ve biçimlileri de var.

• kardeşim bazı insanlar nasılda kabullenmiş durumu :D kalcalı yada göbekli olmak alnında(yada dna'nda) yazmıyor spor yapabilirsin zayıflayabilir kalçanı omuzlarını vs. şekillendirebilirsin...(penis büyümüyor ona birşey demicem :D ama türklerin ortalaması 13-16 cm arası bildiğim kadarıyla ki yeterlidir.

• one yaaa çanak gibi hiç hazetmem:)bence genelleme yapma sen büyüklerine denk gelmişsin hep:)yerli malı yurdun malı herkes onu korumalı:))))bu nasıl bir laf oldu şimdi:)))

• Türklerin gen haritasını getir bana, bende sana bunun sebebini söyleyeyim...

• Türk milleti olarak götlü göbekli bir milletiz. Çirkin bir ırkız aslına bakarsan :D Kadın erkek farketmiyor :))

• hobitler elflere karşı :D

• Katılmıyorum bence sağlam ırkız, o kadar milletle karışmışız.

• kocamandan kastin nedir ki? boyu kisa diye popo buyuk geliyor olmasin?

• Olm valla anlamıyom ben sizi.Kim kardashiana bakarsınız içiniz gider dersiniz ben bunu ne ... Sonrada döner türk kızlarına laf edersiniz poponuz neden büyük diye.

Yükleniyor...