• Sor
  • Bence

Dindar kız kalmış mıdır ?

Dindar derken aşırı demiyorum, ama en azından Allahı bilen inanan kız kalmışmıdır sizce zamanımızda ? siz ne düşünüyosunuz bu konuda ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• evet var benim ben inançlıyımama toplum yüzünden dışlanıyoruz bu zmanda makyaj yapmayan kız bakımsız oluyor kimse bakmaz tesettürlüsün ama yine makyaj diyorlar kıyafet diyorlar onlarda tamam dindarız inanıyoruz der ama kıyafet di modaydı makyajdı hepsi var bunları bilmezsen arlkandan konuşur cahil denir kuran okuyan namaz kılan imam kızı biliyorum ama o bile kıyafetdi makyajdı herşeyi takip eder ben yapmazsam dışalanırım işte istemeyerekde olsa öyle onlar gibi oluyoruz

• sende mi makyaj yapıyon ? ayrıca şunu diyim kapanma güzellik veya çirkinlik belli olmaycak şekilde olur yoksa kapanmışsın kapanmamışsın bir önemi yok

• Öncekileri Göster
    • dedigim gibi bir kız gençse bekarsa kendine bakmıyor oluyor saf oluyor bilgisiz oluyor
      bu zamanda böyle etraf hep böyle bizde mecbur zamana uyuyoruz istemesekde
      yoksa namaz kılıyorum kuran okuyorum inançlıyım üniversite mezunuyum mecbur gibiyim istemesemde böyle oluyorum sonra böyle olmasak iş bile bulamıyoruz düşün kız bakımlı olmasa üniversite mezunu olsa bile iş bulamıyor mecbur makyaj oluyor yoksa benim inancım tam çok şükür
      bende sana başka bir soru sorim bu zamanda dindar namuslu dürüst erkek kaldı mı ha
      dindar dedigin erkek bile başı açık makyajlıyla evleniyor düşün önemli olan iç güzellik diyen bile kızı görünce makyajsız begenmiyor olmadı kardeşim der evlenecek kadar begenmez ama açık yarı çıplak kız evlenecek kız görür makyajlı kız evlenilir
      gerçi ben dindarlıgından da şüpheliyim namaz kılıyor karısı yarı çıplak düşün
      kaldımı ha dindar erkek
      bende düzgün namuslu dinden ahlakdan anlayan allah korkusu olan biriyle evlenmeyi isterdim ama yok gerçekten böyle biri

• toplum yozlaşmış arada 1-2 kişi kalmışsa onu da degiştiriyorlar işte

Kızlar Ne Diyor 22

• Bu nasıl bir soru ya

• ne var soruda ?

• tabiki var

• sen ateist değilmisin ?

• ateistlik ne alaka? dindar kız var mı dedin var dedim .

• Bi bitmediniz

• bi bittik

• dindar kızları internette arıyorum bana yardım edin! hüloggg

• Unutma Dindar kadın kalmamış olsa Dindar erkek asla olamaz Erkeği yetiştiren kadındır sonuçta saçma bir soru bu ...

• öyle değil bence

• Öncekileri Göster
    • Hayır daha akıllı düşünebilmeni istememin nesi yanlış olabilir ki...?

• Kedi canını senin <3 :A

• dindar kızları göremezsiniz,ortalıkta gezmezler, çünkü onlar erkeklerden gizlenirler.

• sanmam hacı bu konuda sana katılmıyorum

• neden hacım? yanlışmıyım?

• ben varım :d

• neden kalmasın ki tabiki var

• göremedim pek ya da inanmıyorum

• Öncekileri Göster
    • hayır ya tamam onlarda dinin gerekleri ama her türşü pisliği yapmayan Allahtan korkan

• evet var böyle insanlar benım etrafımda

• Var tabiki bu nasıl soru böyle

• soru işte

• Allaha bilen inanan kız kalmış mıdır mı :)))))))) Çok alemsin kardeş...

• kardeş değil abi de, daha sonra neden bu kadar şaşırdın ?

• kapalılara niye güvenmiyorsun ne yapmışki kapalılar

• pek iyi şeyler yaptıklarını görmedim o yüzden hangisi düzgün veya değil anlayamıyosun.

• Öncekileri Göster
    • ALlaha inanan kalmadığında kıyamet kopacak hala kopmadıysa inananlar sayesinde emin ol

• vardır tabiki ama her türlü pislik kızlardan çıkıyo, çünkü açıkça yapmıyolar kend,lerini geri çekerek yapıyolar ben ne türbanlılar gördüm içki içiyor ilişkiye giriyor.

• Bende düşünüyorum senin gibiler hala var mı yazık

• güzel

• Var tabii ki.

• nerede

• Allaha inanipta hersey yapan kızdan bol ne var.

• güzel

• Saklaniyorlarmis.

• ne güzel

• Ne diyon ya?

• ne oldu ki ?

• Var tabii. ?

• nerde ?

• Öncekileri Göster
    • Kapalı değil benim çevremdekiler ama kapalı eşittir dindar diye bir şey yok zaten.

• kapalılara niye güvenmiyorsun ne yapmışki kapalılar

• Ne diyo la bu ?

• ne diyom ?

• Öncekileri Göster
    • Evet onlar fazlasıyla dindar.

• hahaha :D

• En az erkekler kadardır kaplişim.

• vardir eminim

• ben görmedim

• görünce nerden anliyorsun dindar oldugu veya olmadigi ?

• davranışlarından ve eylemlerinden

• dindar erkek kaldıysa kız da kalmıştır.

• kalmıştır tabi dindar kızlar

• tabi

Erkekler Ne Diyor 14

• kesinlikle var arkadaşım kesinlikle emin ol ailesin bağlı sevecen böyle kızlarımız mevcut

• şu an düşündüğüm şey niye bu soruyu gizliden sorduğun.

• Vardır elbette ama yerini bilmem genelde evde oluyorlar ortamlara pek girmezler

• Çok hesabı yok.

• Varda kuralları uygulayanı cok az, talip oldugunda ilk namazı sorucaklarına ev,araba soruyorlar, tavsiyem hiç arama daha doğrusu evlenme bekarlık daha güzel

• büyük harflerle ALLAH yazan kızları ekle kanka.

• vardır tabi

• var ama sen bulamazsın

• ne güzel

• cemaat işine girmen lazım o da biraz kastırır

• olur

• Hayal değil.ama şu sitede dahi ne bok yediğini bilmeyen kız sayısı kum gibi.İstisnalar Hariç.cut.

• Battı.

• Süper bir soru. 5*. Dindar kız kalmıştır ama çooooooooooooooooook az.

• neden sadece kız erkeler arasından yokmu mevlamı tanımayan yanlışsın bu konuda

• erkeklerde de vardır tabiki ama kızlar tamamen yoldan çıkmış durumda

• unutmaki kadını anne yapanda o* yapanda erkektir kardeşim

• Saçma sapan konuşma la

• Etrafta her yerde görebilirsin!

• inanmayacaksın ama nerdeyse hepsi inanıyor.

Yükleniyor...