Kadınların '' ayı erkek '' merakı

Alara99
Zevkler tartışılmaz derler ama benim dikkatimi çeken bir şey var genelde zekası belli bir seviyenin altında olan kadınlar erkeklerin goril gibi olanlarını seviyorlar... Bu hayvani bir dürtü gibi hani hayvanlarda eş seçerken genelde en güçlü en iri olanını seçerler çocuklarını korusun kollasın diye ama insanoğlunda tam tersiydi kadınlar genelde estetik görünen yakışıklı ve zeki erkekleri seçerdi ama şimdi ki jenarasyonun hepsi olmamakla beraber büyük çoğunluğu ideal erkeği tarif ederken 1.90 üzeri boy, geniş omuzlar büyük eller büyük ayaklar büyük bir ayı :D

Ama kadın biraz zeki olunca genelde tam tersini istiyorlar..

Benim boyum 171 ve idealimdeki erkek 175- 182 arası.. Küsüratlı olarak verdim, yaklaşık 10 cm diyebilirim. 185 ve üstü erkeklerden hoşlanmıyorum, tipi de kurtarmıyor çoğu zaman.

Sizler ne düşünüyorsunuz baylar bayanlar ?
Kadınların '' ayı erkek '' merakı