Sevgiliniz sizi arkadaş ortamında sürekli aşağılasa nasıl tepki verirsiniz?

Sürekli gülerek aşağılayıcı sözler söylese, siz tepki verince de "Şaka yapıyorum. 😙" dese bu durumla nasıl başa çıkarsınız?
Sevgiliniz sizi arkadaş ortamında sürekli aşağılasa nasıl tepki verirsiniz?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Aşağılayan bir ''sevgilinin'' sevgili olup olmadığı sorgulanmaya başlanır ve devamında aşağılık olduğu kanatine varılır ki, o saatten sonra yapılacak her şey ona müstahaktır. Dileyen istediğini yapabilir.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ayrılırım ben öyle mal tiplere katlanamam.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 82

• Bu yaştan sonra aşağılanmam imkansız. Gittiğim ortamlarda yürürken yerden ses geliyor. Sağlam basarım :D

1|2
    1|1
  • haberkibris.com/.../...andas-oldu-2012-07-12_m.jpg ehheeggeehehee ben de şaka yapıyorum

0|0
    0|0
  • Ağzına vururum terlikle
    Ortamda terlik yoksa telefonla

0|0
    0|0
  • Onun azınaaaa...

0|0
    0|0
  • Böyle kişilerle bir arkadaşlık bile kurulmaması gerektigini düşünyorum. Cünkü kendi eksiklerini bir başkasına yüklenerek veya kendini bir başkasına yüklenerek ego tatmin etme eksik kapatma gibi huyları var. Uzak durulmalı muhattap olunmayip terslenmeli.

0|0
    0|0
  • O beni anlik asagilar nen onu asagilarsam sokaga cikamaz onu goze aliyosa yapsin istedigini bende bir huy var bana birsey yapan anam babam abim ablam sevgilim dahi olsa dozunda intikamimi alirim 😄

0|0
    0|0
  • Kötü şeyler olur en aptal aşık bile bir müddet sonra deliye döner sonrası o kişinin karakterin göre yol alır. Ya intikam ister üç beş farklı şey yapar ya kendine acır alkol uyuşturucu gibi şeylere düşer ya da bırakır yoluna bakar ben intikam alır bırakırdım

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Çocukluk yıllarında çok aşağılanmış ve eziklik duygusu taşıyan insanlar genelde bu durumu kapamak için sevdiklerini aşağılamaya çalışır. Yazık canım benim der ayrılırım. Dünya zaten kısa o kısacık mutlu anları ruh hastası biriyle geçirmek istemem. milyar tane kız erkek var. kimse özel değil.

0|0
    0|0
  • Değil başkalarının yanında baş başa iken bile yapamaz. Çocuk ruhlu, şirinlik vb ayrı ki yerinde olduğunda hoşuma bile gider, fakat bu tür bir duruma karşı tepkim sert olur.

0|0
    0|0
  • O şakalarini popona sokarim.
    Hem de oracikta...
    Sen de aynısını yap.
    Karakter bozukluğu ve ego tatmininden başka bir şey değildir bu yaptığı...

0|0
    0|0
  • Şakanı kendine sakla derim

0|0
    0|0
  • yaptıklarını empatıyle yaklasırsam uzulurum ama soguk kanlı davranırsam o dusurucu hareketı bır tarafa yazar o nu o ortamda yerın dıbıne sokarım

0|0
    0|0
  • Kalk burnunu temizle gel ya ıyyy derim o gelene kadar not yazar uzarım oradan

0|0
    0|0
  • Laciverte boyardım onu.

0|0
    0|0
  • Sevgilim olamaz o kişi.

0|0
    0|0
  • bu durum devam etmez ilk yaptığı anda sert bir şekilde tepkisini alır , bir daha yaparsa güle güle

0|0
    0|0
  • Ben de aynı şekil de konuşurum bakalım o napcak :D

0|0
    0|0
  • bir süre boyunca onunla arkadaş ortamına girmez başka bireyler ile vaktimi geçirir idim. eninde sonunda laf edecektir illa ki, sonrasında beni aşağıladıgı kelimeleri kullanıp cunku sen böylesın derdım.

0|0
    0|0
  • Öyle bir kişinin aşkı gerçek olamaz. Kendimle barışık birisi olduğum için bozuntuya vermem.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    62

Kızlar Ne Diyor 97

• Orayı teek ederim hatta orayı terk etmekle kalmam onu da terk ederim.

1|0
    0|0
  • Bu çok kabaca.. Böyle biriyle beraber olmam mümkün değil. Ayrılırım

0|0
    0|0
  • Dilini kontrol edemeyen insanlarla işim olmaz.

4|2
    0|0
  • O masada sevgilimin ağzına bir tane vurduktan sonra kalkar evime giderim.

0|0
    0|0
  • arkadaş ortamında çok bozmam ama sonra uyarırım

0|0
    0|0
  • ağzına ederim onun

0|0
    0|0
  • "sürekli"si olamaz maalesef def ederim onu hayatımdan

0|0
    0|0
  • Ona herkesin önünde tokat atarım rezil ederim

0|0
    0|0
  • Aşağılayan biriyle yapamam.

0|0
    0|0
  • Tepkimi koyarım. Hoş değil yapıp yapıp şaka ayağına yatmak. Sonuçta her şaka da bir gerçeklik payı vardır.

0|0
    0|0
  • Ayrilirim

0|0
    0|0
  • tekrarlarsa sonumuzun iyi olmuyacagını söylerim

0|0
    0|0
  • Öyle birşey yapamaz. Sert bir şekilde uyarırım.

0|0
    0|0
  • Sürekli beni aşağılayacak biri benim sevgilim olamaz zaten.

0|0
    0|0
  • Arkadaslarının ıcınde ıtın kıcına sokar cıkartırım saka yaptım dıyıp yol verırırım

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarım yeteri kadar tepki gösterir zaten benim adıma 😂

0|0
    0|0
  • Bir kere yaptı eyvallah derim ikincisinde kapıyı gösteririm

0|0
    0|0
  • Döverim net. ...

0|0
    0|0
  • ayrilirim