Sizce, Evlenme teklifi ederken "yere diz çökme" ritüeli kadınlar tarafından önemli midir? Yere diz çökmeden olmuyor mu?

Gizli Üye
Kadınların çoğu tarafından olmazsa olmazıdır. İllaki evlenme teklifi yapılacak..
Sizce, Evlenme teklifi ederken
İnternet'te okuduğum bir yazıda, şöyle bir yorum vardı: Aslında bizde öyle bir adet yoktu.. Bunlar hep filmlerde görüp özendiğimiz şeyler diyordu.. Haksız da sayılmaz sanırım.
"Neden mi? Maalesef bazı kadınlar için bu çok önemli. Çünkü bu artık bir şov haline getirildi ve herkes birbirine anlatmak ve kendi hikayelerini yarıştırmak için sabırsızlıkla bekliyor.."

Sizin böyle bir hayaliniz var mı? ya da sizin için önemli mi diz çökmesi ya da çökmemesi?
#Meczup
Güncellemeler
+1 yıl
G.1
Sizce, Evlenme teklifi ederken "yere diz çökme" ritüeli kadınlar tarafından önemli midir? Yere diz çökmeden olmuyor mu?