Birisinin Duygularıyla Oynadınız Mı Ya da Oynayan Birisini Tanıyomusunuz?

İnsanoğlu bu hata yapabilir. Duygularla oynamak çok büyük bir hata olsa gerek. İnsan bu günahın tevbesini etse bile oynadığı insana nasıl itiraf edecek.Bilerek yapmasa bile bir zaman sonra yaptıklarına bakınca düşüncesizce hareket ettiğini gören kişi veya egosuna yenik düşen kişi ne hisseder acaba? İkili ilişkilerde buna dikkat ediyomusunuz? Ah almamak için ve yanlış anlaşılmamak için özenlimisiniz siz de. Ben aşırı titizim kızlarla olan münasebetimde ve en korktuğum şey ah almak. Siz ne düşünürsünüz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sanırım hayatım boyunca insanlara karşı dikkat ettiğim tek şey bu.

Kızlar Ne Diyor 11

• oynamadım

• Benim gururumla oynandi gecerlimi acaba ama cok ahimi aldi allaha havale ettim:)

• Oynamadim. Rabbim bana oyle birsey nasip etmesin.

• 3 kişinin duygularıyla oynadım

• bana değil de bir arkadaşıma yapmışlardı

• hata yaptı diye başımın üstünde gezdirmicem heralde hemde hayatımda gerçekten aşk ı onda tattım ama o adiliğin daniskasını yptı sonundabitiren hayal kırıklıı yaşanyan ben oldum ama . elde varsa hüzünlük senin veya onun bitrmesi önemli değil...

Bu yüzden insanlara karşı çok dikkatliyim .hisselerimi kendimi yanlış anlatamamak çok önemli benim için.

• insanlar büyüdükçe çocukluklarını özlüyorlar ve eskiden oyuncaklarıyla oynayamadıkları oyunları gerçek insanlar gerçek hayatın üzerinden denemeye kalkışıyorlar

• Oynicak o kadar cok sey varken bide miletin duygulariylami oynicam asddasdd

• en son şey :))

• Duygularimla oynadi biri yalan soyledi ve beni cok uzdu ona büyük ah ettim bu isin obur tarafi da var birinin duygulariyla oynamak ona ciddi dusundugunu soyleyip alaya almak kul hakki .

• duygularla oynamak nedir ya

ne demek o oynamak hep merak etmişimdir

ve bunun egoyla alakası yok

seven insanda sevdiğiyle egosunu tatmin edebilir

bir annenin sana sevgisi bile egonu tatmin edebilir

şayet egosuz bir insan yoktur

• ben onlara maymun iştahlı diyorum. şayet kimse dur bir egom tatmin olsun diye seninle sevgili olmaz. sadece o an hoşlanmıştır, bu bana bakarmı, bu yanımda dursa amma havam olur, beni severmi demiştir, senden hoslanmıtır ama geçici birşeydir, zamanla bitmiştir, kasten ben bununla oynuyayım diye kimse ilişkiye başlamaz. sadece gerçek ve derin bir aşkla sevmiyordur

• ego tatmin etmek için kızlarla çıkan erkekler var

ama bu gerçekten sevdiğin adamla egonu tatmin etmiyecegin anlamına gelmiyor

sevdiğin adamdan ilgi görmekte egonu tatmin eder

aşkın % 50 si ego ihtiyacını giderir zaten, zamanla tiryakisi olur ve saplantıya dönüşür

sormak istediğin şeyi anladım, fakat ego tatmin eden herkes duygularla oynuyodur demek değil diyorum. ama sadece bunu tatmin etmek içinde çıkanlar var dogrudur

• Sizin bahsettiğiniz şey naz,işve felan filan... Peki şöyle diyim o zaman bişeyler olgunlaşmadan ve gereken güven verilmeden yapılan bu ego tatmini ne demek. Ve sonunda oynadığını söylemek ne demek ?

• benimle oynadılar ama ben öyle bir şerefsizliği yapamam

• Oynayana karşı bile yapmazsınız değilmi çünkü bu karakter meselesi

Erkekler Ne Diyor 6

• insan ah almamalı, umut vermemeli, hayat boyu cekıyor sonra

• kul hakkıdır ve yanlıştır

• Evet oynadım pişman degilim hatta iyilik bile yaptıgımı düşünüyorum..

• hep benimkiyle oynadılar takıldılar iş sevgili olmaya gelince biz arkadaşız diyip kaçtılar.

biri sevgili olup 2bin liramı çarpıp da kaçtı.

• Ben televizyonun ayarlarından başka birşeyle oynamam arkadaş

• ben çok büyük darbe yedim halada devam ediyor ama bende hemen büzülen insan değilim gün intikam günüdür bugunun işini öbür tarafa bırakmayı düşünmüyorum

Yükleniyor...