• Sor
  • Bence

Erkek arkadaşıma verilecek en güzel hediye nedir?

13 mayısta iki sene olacak ve ben bir hediye alacağım. Cebimde £200 var ingliz parasıyla başka da birşey yok, ama ne alacağımı bilmiyorum..£115 çok beğendiyi bir ceket var. Onu mu alayım, yoksa başka birşey mi?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Hem ceketi al hem de giyilmeyecek sabit duracak bir hediye al. ceket yıkandıkca solup eskir .Ama diger hediyen kalıcı olmalı

• zaten ondan yardim istiooom:D

• İşte ceketi al. Yanına da saat bile olabilir. Eger takıyorsa. Onun hoşlandıgı ve almak istedigi ne olabilir diye üyüce düşünmek lazım. İllaki birşey almalıyım diyeceksen.
      2 tane koldüğmesi al. Hani ceketi giyerse ona takar. Yada yakasına iliştirecegi 1-2 tane güzel takı al . Hani ufak takılar olur ya ceketlere takılan kokartmıydı öyle birşey

Erkekler Ne Diyor 7

• Sevdiği ceketi almak iyi bir fikir. Bence başka bir arayışa girme :))

• Cevabı biliyorsun zaten. Ne diye soruyorsun ki?

• baska yarataci fikirler almak icin..sen niye cevap veriyorsunki eger sacma geldiyse?

• £200 pound mu deniyordu ney :D ii para aslında ,başka ne seviyor mesela? saat felan bişiler.çok sevdiği bişey/biyere bilet alıp onunla 2. yılınızı kutlayarak geçirebilirsin o anı felan :S niye olmasın yani :)

• çok beğendiği ceketi al ve yanına ilaveten yazın devamlı giyebileceği birşey al.

• beğendiği ceketi alma fikri çok düşünceli davranış

• ilginc hediyeler satiliyor sevgilinin tarzina gore bir surpriz daha eglenceli ve guzel olur. acikcasi normal arkadaslarim giysi hediye etsin severim ama sevgilimden daha ozel bir seyler beklerim. mesela sevgilinin hobileri meslegi sevdigi seyler nedir kisaca yazarsan fikir uretebilirim.

• ya iki senedir beraberiz ama bilmiom ya mesela ps3 oynuyor ona sepet dolu oyunlarmi alsam..ama sonra beni cok ihmal ediyor

• Öncekileri Göster
    • off :(

• off lama hafiyelige basla :D arastir ne sever 2 yilda akil edip keske ogrenseydin :D neyse gec değil caba goster biraz

• £115 kaç euro dolar TL yapıyor :D sevdiği ceketi al damardan gir yada nasılsa sevgili olarak göremiyorsun boşver o kadar para harcama daha ucuz bişey al

• :D yaaa goruyom da ne bilim:D yok alcam da baska bisey alabilimiyim ? farkli bisey:D supriz yapmayi severim !1 bayilriim boyle icik bir hediye:)

• yok yok sevdiği ceketi al sürpriz olur

Kızlar Ne Diyor 2

• ceketi al gitsin :D hazır beğendiği birşey varken onu al bence daha sonra farklı şeyler düşünürsün :))

• boyle baska varmi farkli:D:D gicik bir hediye olsun ama

• gıcık :D psikopat sevgili olmak istiyorsun anlaşıldı :D eğer gıcık birisisiysen sen ona en büyük hediyesindir zaten bu anlamda(cidden şaka alınma ha) :D:D ama değilsen hımmmm düşünelim..ama sevgilin nelere gıcık olur ki onuda bilmiyruz :D onu yazman gerek :D

• manevi olsun hediyen

Yükleniyor...