SİNÜZİTE NE İYİ GELİR?

soru çok açık sinüzite ne iyi gelir? sevgiliöim süniziti varda

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Altı bardak suya, 1 kahve fincanı papatya, 3 çorba kaşığı nane konur ve kaynatılır. Bu arada kaynatırken çıkan buhar bol bol teneffüs edilir.

Erkekler Ne Diyor 11

• suya dalmak basınç altında sinizütler boşları ilaç felan kullanma mahvediyor vücüdü antibiyorikler bn 3 senedr doktara gitmiyrm

• yok canım kendisi coğrafya öğretmeni anlıyor bu iştende salak basıncı hesap etmemiş :D

• =))) basınç dengelycn =))) pat dalarsan gider tabi

• denedik de basınçtan burnu kanadı sakın yapmayın

• Oruç tutuyorsan biraz hastalık seni üzebilir...

• 20 yildir cevabi bulamadim bir bilen varsa soylesin bende ogreneyim. ameliyat bile kesin care degil

• nasacort sprey ömür boyu kullanabilir masumdur..ama diğerleri uzun vadede sakıncalı.

• Geçmiş olsun,bende de vardı ama 2 yıldır yani denize girdiğimden bu yana bir şikayetim yok... :)

• vefakar sevgili .Dbacım ilaç tedavisi şart sinüzite

• Sinizüt damlası

• Dustan sonra kafayi islak birakmasin

• Odun... Odun çayı, çorbası filan.

• Deniz kenarındaysa bol bol yüzsün tuzlu su söker alır. saçlarınıda ıslak tutmasın hiç. soğan yesin bol bol yapabiliyorsa kaynatıp suyunu içsin.

• lokman hekimler keçiboynuzu ile bir kaç bitkiyi karışım yapıp veriyolardı.Bi ara kullanıyordum iyide geliyor.

Kızlar Ne Diyor 3

• bıldırcın yumurtası ve sütt. hergün bir bardak içsinnn . ıslak kafayla kesnllkle durması . ve sinüzleri açan Çam Yağlı ısırgan otlu Şampuan öneririmmmmmm

• Vicis buhaarıı :)

• dr. tavsiye ettiği iyi bir yöntem tuzlu su buruna çekilir iyice ve ağızdan çıkar. bu işlemi birkaç kez yapman yeterli oluyor. haftada bir 2 güne bir yapılabilir.

• bende bu yöntemi kullanıyorum. Çok etkilki bir yöntem

Yükleniyor...