Sevgiliniz hafızasını kaybetse, kendinize tekrar nasıl aşık edersiniz?

currie s
Öyle şey olur mu demeyin; oluyor. Geçirdiği epilepsi nöbeti sonrası hafızasını kaybeden bir kadın, sevgilisini hatırlamayınca adam kolları sıvıyor ve yeni anılar yaratmak için elinden geleni yapıyor.
Sevgiliniz hafızasını kaybetse, kendinize tekrar nasıl aşık edersiniz?
Hafıza kaybından sonra tekrar aynı adama aşık olan kadın ise şimdi çok mutlu. Sizin sevgiliniz hafızasını kaybetse, onu tekrar kazanmak için neler yapardınız?
Sevgiliniz hafızasını kaybetse, kendinize tekrar nasıl aşık edersiniz?