• Sor
  • Bence

Dakikası dakikasını tutmuyor. Ne yapmalıyım?

Arkadaşlar birinden hoşlanıodum kıza açıldım açılmaz olaydım :D kıza dedim senden hoşlanıyorum falan kız hiç bişey demeden gitti 1-2 gün üstüne... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Tek bir açıklaması var kız senle çıkmak istemiyor ama o senin ondan hoşlanma ve sevginden mutluluk duyuyor egosunu tatmin ediyor. Aslan burcu belirtileri var biraz :)

• Dediklerin doğru arkadaşım ama aslanı tutturamadım kendisi yay burcu :D ee buna ne yapılması gerek bir fikrin var mı?

• Öncekileri Göster
    • Ya baktın olmuyor. Altta kalma bul bir kız onunla tanıştır sevgilim de roketin rampadan çıktığını hissedeceksin zaten.

• Haha :D Eyvallah saol denicem bunları hep

Kızlar Ne Diyor 7

• Trip atana sende trip atacaksn kilibik olmayn az delikanlı olun :P

• Hem delikanlı ol diosun hemde trip at diosun değişik bir yaklaşımın var arkadaşım :D

• Öncekileri Göster
    • Tamam Tamam :D cevap içinde teşekkür ederim eyvallah :D

• rca edrm :))

• sana karsı tamamen bos olan bırı degıl aslında.. kedi-fare oyunu oynuyor senınle.. onu etkılemenı bekliyor bır taraftan senı etkisinde tutmaya çalışıyor.. ancak ılıskınız başladıktan sonrada sureklı pesınde olursan bu defter kaprıs yüzünden karpanır haberın olsun..

• Ya zaten kızın peşinde o kdar dolaşmıyorum rahatsız etmiyorum onu :) ama onu etkilemek için elimden geleni yapmayı düşünüyorum cevap için saol eyvallah :D

• Öncekileri Göster
    • bu konu hakkında bıraz bırseyler öğrenmen ıyı olur aslında.. ben burdan sana yorum yaptım ama.. cevreden kacıyo dıyınce bende soyledıklerımın %100 arkasında olamam

• Evet ama dediklerin mantıklı bence uygulamaya değer şeyler :) bide daha önce hiç çıktığım olmadı dediğine göre onunda olmamış o yüzden 2 mizde deneyimsizis baya, biraz cesaret onun içinde benim içinde iyi olurdu galiba :D

• konuşmak en iyi çarelerden ona ne olduğunu sor derdine dermanı çıkar o zaman kolay gelsin şimdiden cesarete ihtiyacı olacak :D yapmayı düşünürsen tabi :D

• Hanfendinin triplerinden konuya giremiyorumki zaten :D onun yüzünden utangaç biri oldum :D

• Öncekileri Göster
    • Yok ya sanmıyorum tabide belli olmaz onun işi :D Normalde kız kibar hanım hanımcık bir kız ya da bana öyle gelio bana olan haraketleri ilginç işte tuhaf anlayamıyorum aşkın gözü kördür derlerde inanmazdım :D :D

• belki de kız çıkma teklifini kabul etmicek sadece sevildiği birini durmadan karşısında gördüğü için senin de onu sevdiğini bildiği için mutlu oluyordur kızlar değişiktir :D :D

• Kezban bulmuşsun hayırlı olsun:)

• tripkolik kızlara bayılıosunz zaten :9

• Haha :D Yok ya kız normalde kibar hanım hanımcık bir kız bana gelince değişio

• Dengesizlerle yürümez bence ne kadar sevsen de.

• Ama denemeye değer

• İyi dene.

• Mazoşist misin ? ayrıl.

• Yok ya ne mazoşisti Allah Allah :D seviyorum kızı napıyım

Erkekler Ne Diyor 9

• Bunun anlami kiz daha buyumemis. Kendisini cennetten cikmis saniyor. Kendi kendine havalara girmis. Ayrilacaksin yapacak bisey yok.

• Doru sölüyosun manevi olarak olgunlaşamamış daha ama burakmakta istemiyorum :)

• Ama sağı solu belli olmamış biriyle nereye kadar. Demekki o kiz sana göre değil. Başkalarına bakacaksin.

• Bu gidişle işin sonu öyle olcak heralde :D

• Ayrılacaksın ...

• biraz kezban biraz ne yapacanı bilmiyor hem cıkmak istiyor hem istemiyor güven istiyor o kadar

• kız zoru oynuyor onu kovalamanı istiyor.emin olmak için kızı yanına çek sen benimsin gibi bir şey söyle ve dudağından öp bu tür kızlar böyledir değilse en fazla tokat yersin ama öyleyse aşk başlar .filimlerdeki gibi biraz ironik bir durum

• tipik kız ornegi...sende oralı olma ona git baska kızlarla muhabbet et ebesinin orekeini görsun sonra:)

• Hahaha :D

• Öncekileri Göster
    • Doğru diyosun :) yapılcaklar listesine ekledim bunu eyvallah :D

• bendende eyvallah:)

• ondan sana hayır yok

• Yalannn sölüyorsunnn yalannn :D :D

• dediydi dersin, sonra gelip dert yanma bana :P :)

• Bırak ipini gitsindönerse senindir. :)

• Ben sana söyliyim "hastamısın kızım sen? manyak mısın nesin uzak dur benden" de bak nasıl geliyor tıpış tıpış. Gelmezsede salla o onun içine iyice oturmuştur zaten. Dengesiz kapris manyağı insanları çekemem hiç.

• Zaten 1 hafta falan konuşmasam yanındada arkadaşları falan yoksa benle konuşmaya başlıo birden anlayamıyorum abi bu kızları :D

• Öncekileri Göster
    • :D Eyvallah denicem

• Tamam sonucuda yazarsın bol şans :)

Yükleniyor...