Sevgilimin çok erkek arkadaşı var, ne yapmalıyım?

theodore99
Merhabalar.. öncelikle ben bayan değilim bir erkeğim.. sizlerden ıstrhamim, sizlerinde bayan olduğunuz için hemcinsleriniz hakkında yorum yapabilmeniz ve haklılık payınızın yüksek olması.. Cevaplarsanız çok sevinirim..

Sevgilimle 1 senedir tanışıyoruz ancak sadece 1 aydır yeni bir ilişkiye başladık.. ilişkimiz yeni olmasına karşın çok mesafe katettiğimizi hissediyoruz ikimizde.. karşılıklı geçip sorunlarımızdan olgun 2 insan gibi bahsediyoruz.. görünen kısma göre yani gayet iyi konuşup anlaşan bir çiftiz.. yalnız sevgilimde hoşuma gitmeyen bazı hareketler var.. selam verip tanıştığı neredeyse herkesi erkek arkadaşı kabul edip görüyo.. size daha iyi anlayabilmeniz için bir örnek vereceğim.. geçen gün face de ki durumunu bir erkek beğenmiş ve ben telefonda bu kişinin kim olduğunu sordum..

- bu durumunu beğenmiş birisi vs vs vs adında kim bu aşkım?

- haa o mu o benim kardeşim yaa

- nasıl yani senin bir tane daha mı kardeşin vardı?

- yok canım ya o çocuk ya şimdi nasıl bilıomusun.. o çocuk normalde benim hotmail imi hacklemişti..

- eee?

- sonra ben adresimi ele geçirmek için bununla bayabi ekleyip konuştum felan böyle ikna etmeye çalıştım.. en sonunda bayabi uğraştıktan sonra bu bana şifremi vermeyi kabul etti..sonra tam verdikten sonra başka birisi daha hackledi.. bu çocuk bana şifremi geri almada yardım etti.. sonradan telefonumu felan verdim buna.. benden yaşça çok küçük öyle bi kardeşim yani..

- nasıl yani ya? ne kardeşinden bahsediosun anlamadım..?

- ya aşkım bi nevi internet kardeşi gibi yani.. hatta bir seferinde bu bi kızdan çok hoşlanmış böyle,.. buna istanbulda kalacak yer felan bulmaya çalışıodu beni arada "abla ya böyle böyle bir durum var başımda bu kıza iş bulabilirmisin istanbulda?" felan die bana soruyodu ama çok sık görüşmüyoruz.. çok nadir arar beni...

ben bu sırada şoklardayım tabiki.. duyduklarıma bir anlam vermeye çalışıyordum.. ve acele kararlar almadan doğru olan şey nedir diye beynimi çalıştırıp fikir üretmeye çalışıyorudum.. ve çok şaşırdım yani.. sevgilimin çok erkek arkadaşı var.. bazıları mesaj atıyor bazıları çağrı atıyor.. çok sık değil tabiki ancak benim aklımda şüphe uyandırıyor yani bu konu.. tabiki bu erkek arkadaşlarıyla buluşup gezip tozmuyor ama yinede face inde 500 tane arkadaşı olması.. ve çoğunun erkek olması.. hepsininde gayet değerli olması bana zor zamanlar yaşatıyor.. şu ana kadar hiç bir şekilde bu konuda ona keskin ve sıkı kurallar uygulamadım ancak beni gitgide içten kemiriyor bu konu... ne yapmalıyım bilmiyorum.. kısa süreli bir ilişki olsun da istemiyorum.. yani ciddi düşünen bir erkeğim.. eğer akıl verir şeniz minnettar olurum.. teşekkürler şimdiden..
Sevgilimin çok erkek arkadaşı var, ne yapmalıyım?