Kızlar sevgiliniz sizi dövse..

Öyle bir tokat falan değil, bildiğiniz tekme-tokat dövdü, çok ağır yara aldınız diyelim... Affeder misiniz? Soru açık ve net :D Erkekler siz de... Daha Fazla

• A seç Affettirmek için ne yapacağına bağlı
  • B seç Kesinlikle affetmem
  • C seç Sevgilim değil mi, hem döver hem sever
Güncellemeler:
Ama çok seviyorsunuz ://

En İyi Erkek Görüşü

• Buradaki kızların hepsi asla affetmem diye bıdı bıdı ediyor ya yalanınızı yiyim sizin. Hepiniz seviyorsunuz kıskanılmayı dayak yemeyi. Benim eski sevgilim evde 1 saat uğraştı kızdırdı beni. En son dayanamadım ayakta nasıl vurduysam yere gümmm diye düştü. Alamadım hızımı kafa göz surat tekme sırtına nasıl vuruyorum kendimde değilim en son yalvarmasıyla kendime geldim. Kalktım koltuğa oturdum ama şok haldeyim çünkü cidden kendimi kaybettim artık. Bir insanın üzerine bu kadar gelinmez. Sonra ne mi oldu 20 dk geçti ben sakinleştim ve tabi haklıda olsam pişmanlık var susuyorum boş boş tv ye bakıyorum. Kalktı yanıma geldi oturdu sarıldı. Sönra öpmeye başladı. Gel yatağa gidelim tamam hadi dedi ve seviştik.

Soran beğendi
    • At yalanı dikeyim inananı

• Öncekileri Göster
    • Bu ilkiydi tabi sonradan gene devam etti. O bitti sonradan çıktığım o da manyaktı ya hakkaten la beni mi manyaklar buluyo yoksa bu kızların hepsi mi manyak :))

• Yazık sana