Kızlar sevgiliniz sizi dövse..

Öyle bir tokat falan değil, bildiğiniz tekme-tokat dövdü, çok ağır yara aldınız diyelim...Affeder misiniz?Soru açık ve net :D Erkekler siz de espri falan yapmak isterseniz buyrun. :)

Anket Sorusu

• A seç Affettirmek için ne yapacağına bağlı
  • B seç Kesinlikle affetmem
  • C seç Sevgilim değil mi, hem döver hem sever
Güncellemeler:
Ama çok seviyorsunuz ://

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Buradaki kızların hepsi asla affetmem diye bıdı bıdı ediyor ya yalanınızı yiyim sizin. Hepiniz seviyorsunuz kıskanılmayı dayak yemeyi. Benim eski sevgilim evde 1 saat uğraştı kızdırdı beni. En son dayanamadım ayakta nasıl vurduysam yere gümmm diye düştü. Alamadım hızımı kafa göz surat tekme sırtına nasıl vuruyorum kendimde değilim en son yalvarmasıyla kendime geldim. Kalktım koltuğa oturdum ama şok haldeyim çünkü cidden kendimi kaybettim artık. Bir insanın üzerine bu kadar gelinmez. Sonra ne mi oldu 20 dk geçti ben sakinleştim ve tabi haklıda olsam pişmanlık var susuyorum boş boş tv ye bakıyorum. Kalktı yanıma geldi oturdu sarıldı. Sönra öpmeye başladı. Gel yatağa gidelim tamam hadi dedi ve seviştik.

• At yalanı dikeyim inananı

• Öncekileri Göster
    • Bu ilkiydi tabi sonradan gene devam etti. O bitti sonradan çıktığım o da manyaktı ya hakkaten la beni mi manyaklar buluyo yoksa bu kızların hepsi mi manyak :))

• Yazık sana

Kızlar Ne Diyor 52

• Affetmem.Ağzını burnunu kırarım!

• affettim ..

• tabikide hayır link

• Affetmem. Buzdolabına sokarım donsun asdfg :D

• adam toplar dövdürürüm :D bir kamyon

• :))

• Af etmek ne demek sülalelin kuzenleriyle tanistirmak icin randevu yaparik

• Kesinlikle affetmem.

• vay öküz.davaynan vurdu davaynan.

• Kefal:P

• 2 cevap daha az yazsaydın iyimiş afdsafgh :D
      Sevgilin seni dövemez, sen onu döversin bence o.O

• beyimdir uçan depik de atar ısırar da.

size ne mk.

• seviyorsan ye dayağı otur aşağı merak etme o dayağın ardı arkası bitmez.alışkanlık yapar. kimsenin esiri olmayın lütfen.

• o hakkı kim vermişki ona başına geleceklerden haberi yok herhalde affetmek bir yana hayatında yaptığı ilk ve son yanlış olurdu.sahipsiz değil kimse.

• Kesinlikle affetmem

• dogru hastahaneden rapor alırım ve dogruca polis valla neo öyle babasının kızını mı dövüyo çok fena çıkarttırırım acısını bin pişman olur yemez yani

• senle birlikte olana Allah sabır versin kötü anlamda değil

• bende diyorum versin diye zaten neymiş o öyle kadın susar hayatta susmam hakkımı yedirmem ezdirmem kendimi ve başka kadınların ezilmemesi içinde elimden geleni yaparım onun içinde katlanamıyor kimse bana işte napıyım :D:D:D

• bende 2 tane çakarım hayvana o kimmiş

• demekki kendisi benim onu sevdiğim kadar sevmiyormuş derim. insan sevdiğine kıyamaz değil dövmek bağırıp çağıracak kadar bile küçülmemeli. önce saygı sonra sevgi olmalı her zaman. hem döver hem sever diyenleride anlamıyorum. köle misiniz siz ?

• Direkt boşarım onu sevgililikten azat ederim.

• Bizde tekme tokat dalarız napalım:))

• affedilecek bir durum değil asla kabul edilemez kaldı ki sevgilim bir de

• ne affetmesi m.koyarım '' pardon ''

• affederim be seviyorsam iş bitmiştir.. ayrıca dövüyosa sebebi vardır akıllanmam içindir büyük bir hata yapmışımdır ki öyle bir tepki vermiştiir

• hoşuma gider desem :D ..seviyroum maço erkegi :D

• o beni dovmeye calisirken,bende bos durmam yumruk tekme Allah ne verdiyse!sonrada orda biter hersey...

• dalana dalınır kural budur ...

• Bende onu doverim

• eğer kötü şey yapsam bir tokat ata bilir ama sade şeylerden tokat atanı afetmem bir defa kalkan el her zaman kalkar

• Hangi cevabı en iyi olarak seçtiğini görünce bir şok geçirip sorularını cevaplamaya bir ara vermeye karar verdim :/

• ahaha :D Öyle ama :D

• Komik değil bence ciddi bir sorun bu.

• Kesinlikle affetmem bende onu döverim dövdürtürüm

• Hak etmişsem dövsün,örneğin adam değilsin dediğimde beni döverse hak veririm,erkek dediğin adamlığına laf ettirmeyecek!

• 20 kişilerdi yoksa hastanelik etmiştim ama ben de vurdum bir kaçtane :/

• beni kimse dövemez. alırım onu ayagımın altınaa :D

• öde$ecegiz banene . bende geri döversem affederim =)

• affederim

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 9

• kadınlara vurulmaz.onlar çiçektür.

• yahu yok, burada böyle diyorlar, amma dayak yedikleri zaman, seviyorum bırakamıyorum diyorlar.gözü morarana kadar dayak yemiş, ama hala ne yapabilirim diyor: link birçok kez dayak yemiş ama hep barışmış : link

• ben hiç dövmezdim tartıştığımızda o saldırırdı bir gün kocaya el kalkmaz dedim espiri olsun diye yine saldırdı bir çarptım birde kapı çarptı konuşmadım gece sabah gülerek geldi kafam çok fena kocaya el kalkmazmış diye bayanlara el kaldıranlar bundan zevk alanlar herşeyi bahane edenler çok aciz insanlardır itiş kakış olur ama dövmek hiç hoş bir şey değil

• Affetmezler sanmıyorum...

• Tüh yanlışlıkla c dedim b diyecektim ya la :D

• valla sevgilim beni dövse el kaldırmam dövsün beni :D haketmişimdir kesin

• adamın teki de karısını döymeye kalkmştı kadın adamı hastanelik etmişti öyle bir olay olmasın da :D :D :D

• birini döveceksem karşılık görmek isterim yoksa kavga tat vermez bana link

• ferdi carrefourda 4 müşteriyi sıra dayağına çarptırmışsın duyduğumua göre?

• sana bir şey olmasında:/ ferdi babayı kim yaşatır yoksa bu sitede?

• çoğu affetmem der ama inanma dovduysen demekki var bı gerkçesi hk eden kadın dövülür laftan anlamıyan kadına ne yapcan?kırılma noktsı denen bişe var bizde taş değiliz sabır bıyere kadar,arsızlaşmış bu kadınlar hatta ne kadar affetmem deselerde döven seven erkeği daha çok sevıyorlar

Yükleniyor...