Hayallerinizi süsleyen bir beyaz atlı prens var mı? Ya da beyaz atlı prensini bekleyenlerden misiniz?

Gizli Üye
Hayallerinizi süsleyen bir beyaz atlı prens var mı? Ya da beyaz atlı prensini bekleyenlerden misiniz?
Hayallerinizi süsleyen bir beyaz atlı prens var mı? Ya da beyaz atlı prensini bekleyenlerden misiniz??
Hayallerinizi süsleyen bir beyaz atlı prens var mı? Ya da beyaz atlı prensini bekleyenlerden misiniz?