"Sabahları eşlerini öpen erkekler öpmeyenlerden 5 yıl daha fazla yaşıyor" diyorlar. Siz eşinizi her sabah öper miydiniz?

minnnak
Aşkla ilgili sözler arasında sabahları eşlerini öpen erkekler öpmeyenlerden 5 yıl daha fazla yaşadığına dair bir bilgi okudum. Siz bu durumda her sabah eşinizi öper miydiniz?
"Sabahları eşlerini öpen erkekler öpmeyenlerden 5 yıl daha fazla yaşıyor" diyorlar. Siz eşinizi her sabah öper miydiniz?