Yaş ilerledikçe çocuk sahibi olmak için mi evleniliyor yoksa ömürlük bir hayat arkadaşı için mi?

Gizli Üye
Eğitimli, çalışan, daha evlenmemiş, kadınlara örneğin, her gün birileri doğrudan ya da dolaylı olarak, "Evlenmelisin, çocuk (lar) doğurmalısın, bunlar olmazsa sen pek de bir şey değilsin, bak zaman doluyor, yakında bu mümkün olamayacak" baskısı yapıyor.
Yaş ilerledikçe çocuk sahibi olmak için mi evleniliyor yoksa ömürlük bir hayat arkadaşı için mi?

Anneleri, ablaları, evli arkadaşları, kendileri, bedenleri.Bazılarımız için hayat zaten zor. Bir de çevrenin baskısıyla yanlış kararlar alınıyor ve önlerindeki tek hedef çocuk oluyor.
Yaş ilerledikçe çocuk sahibi olmak için mi evleniliyor yoksa ömürlük bir hayat arkadaşı için mi?

Çocuk için evleniyorlar çocuk olunca da bazıları soluğu mahkeme de alıyor boşanıp kaldığı yerden devam ediyor.

Yaş ilerledikçe çocuk sahibi olmak için mi evleniliyor yoksa ömürlük bir hayat arkadaşı için mi?