• Sor
  • Bence

Eski sevgili neden mesaj atar?

ence. saçma sapan bir yorum yapacaksanız okumayın bEski sevgilim kendisi kızlara beya düşkündür. bende bunu yakaladım. sonrada ilişkimiz bitti. ayrıldıktan sonra anlamadığım kısımda 1 haftada 4 kere mesaj attı 1 kere aradı. ben hiç biri.üne cevap vermedim. sanki hiç birşey olmamış gibi naber, nasılsın ya da adımı yazmış bana. bana saçma geliyor. bir erkek neden böyle yapar. seven insan başka kızlarla muhatap olmaz ama sevgi değil bunun ki ama ne olduğunu da anlamadım. onunla konuşmayı düşünmüyorum. sadece bütün erkekler mi böyle? sizce normal mı? amacı ne? gidin ona sorun demeyin.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• erkeklere özgü bişi değil ki bende sana soru sorayım o zaman bir kız niye atar tanıdğığm iki arkadaşın sevgilileri ayrılıyorlar üç ay beş ay sonra mesaj attıyor kız nbr nasılsın diye iki gün önce arkadaşın sevgilisi var onun eski sevgilisi mesaj atmış arkadaş aramış onu beni rahatsız etme sevgilim var diyecekmiş telefonu açmamış ya buna ne demeli Ç:)

Erkekler Ne Diyor 12

• Bütün erkekler böyle değil.Sen nasıl bir yüzsüz,lakayıt insanla birlikte olmussan adam senle resmen dalga geçiyor.

• geri dönmek istediği için

• seni tikip bırakacaktır

• Cok gurursuzmus

• hepsi öyle değil :) anormal :) amacı ne olduğunu bende anlamadım ama uzak dur derim :) yok öyle demem :)

• Yoksun kaldıysa o yüzdendir. .

• seni kaybetmeyi hazmedemediğinden

• çünkü bir çift memenin kırk yıl hatırı vardır.

• A benm aklı şarampole yuvarlanan kardeşimNeden olacak düşünemedin mi ? Can sıkıntısından... Gönül eğlendirmek, vakit geçirmek..Bunu düşünmek çok da zor olmasa gerek.Bütün erkekler mi öyle demişsin. Bu ne kadar gerzekçe bir düşünüştür toplumda halen anlayamadımİyi ben o zaman gördüğüm 3-5 kızı pavyoncu bileyim, sonra bütün kızlar mı pavyon gülü ulan diye sorayımBunu akıl mantık düşünce şuur izah edebilir mi ?Olmaz..Reset at kendine

• pardon ama düşünce mantığını, konuşma şeklini hiç bir kısmını anlamadım. biri reset atacaksa birinin sana atması lazım. burası bir soru platformu ve ben aklıma takılanı soruyorum bunu cevaplamak istemiyorsan ya da saçma buluyorsan buyur başka sorulara geç. eleştiriye saçma şeylere tahammülüm yok.saygılar..

• Öncekileri Göster
    • eleştiri için değil cevaplar için burdayım.

• Benim de cevabım bu şekilde
      İşine gelen şeyler söyleyecek halimiz yok
      Resmen bir saçma sapan adamı hayatında söz konusu ediyorsun. Ne demeliyiz ?
      Allahım ya

• yenılri yuz vermeyince eldıklre dönüş yapma ihtyacı duymuştur :)

• azdığı için:)

• Sen hiç başka erkeklerle konuşmuyormuşum?İlle de ilişki içinmi muhabbet olucak, havadan sudan konuşamazlarmı,Benim de sevdiğim var ve ölesiye seviyorum, e şimdi ben selam verirsem bu kızlara, benim kızı sevmediğim anlamına mı geliyor?

• kardeş sen tamamen saf ve güzel yürekli düşünüyorsun. bunun amacı tamamen başka..

• Üstelik bak itraf ediyorum 3 fake fb hesabım var, ama bunları kötü amaçla kullanmadım asla

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...