Onu sevdiğimi çok mu belli ediyorum anlamış midir? Anlamamazliktan mi geliyor sizce?

Gizli Üye
Arkadaslar hoslandigim çocuk ile sürekli konuşuyoruz samimi olduk. Bu kendisine asılan kızlardan falan bahsediyor ben deli oluyorum kiskandigimi belli ediyorum ne oldu falan diyor ben de bişey yok diyorum ama anlamıyor sonra bişey olmamış gibi devam ediyor. Bir kızdan bahsedince tersliyorum o da tersledigimin farkında ama anlamıyor
Onu sevdiğimi çok mu belli ediyorum anlamış midir? Anlamamazliktan mi geliyor sizce?