Nette hoş bir çocukla tanıştım buluşma teklif etti. . ama arabası yok, işi de yok. nasıl eksem?

yaw bir çocukla tanıştım mühendisim dedi diplomayı gösterdi ama adam 33 yaşında hergün evde merak ettim hani sen muhendistin dedim şu an çalışmıyorum işten ayrıldım ! dedii. o yaşta ana babayla yaşıyo bide... buluşalım dedi. tipi iyi hadi bir kahve içiyim dedim kendi kendime. sen beni şurdan alsana dedim. yalnız bende araba yok metroyla gelcem! dedi !! bu ne ya.. üff acayip soğudum. arabasız işsiz erkek. yazık acıdım çocuğa ama buluşcamızı sanıyo bu hafta bir gün. ne desem nasıl eksem?

• iyyk direk engelle telefondan yok ol de.. arabasız işsiz erkekle ne işin var! ararsa no ya bas!
    A seç
  • bir işim çıktı sonra ben seni ararım de , buluşma ama kalbini kırmadan defet
    B seç
  • buluş boşver yakışıklıysa değişiklik olur
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
ey burda sinirlenen ahali.. dedeniz de zamanında babanıza sormamışmıydı? oğlumuz ne iş yapar? aylık maaşı ne evi varmı? azuhahahahahahah :D
Salagi engelledim yokoldu 😅😅😅

0|0
439

En İyi Erkek Görüşü

• Mühendisim, görünüşe göre bir süre daha işsizim, arabam da yok. Kız arkadaşımla yaşıyorum, kendisi uzm dr, arabası da var.(TR şartlarında arabaya, vergiye, fahiş benzine para vermek istemiyorum, birikimim ve maddi durumum iyi.)
    Çok da ön yargılı olmamak gerek sanki? Hayatta doğru ata oynamak diye bir tabir vardır...

2|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mühendisler genelde işsiz kalmayan gruptan insanlar. İşleri ters gitmiştir ve işten ayrılmıştır. Daha iyi bir yere girecektir. Arabası olmaması da sıkıntı olmamalı şimdi yoksa ilerde olur. Sonuçta senle buluşmak istedi ise kendine güvenmese istemezdi. Ayrıca aile ile oturuyor olması senin açından bence artı bir avantaj olmalı.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 38

• Sen boşanmışsın yemişsin yiyeceğini :D büyük ihtimal boşandığın herifi de yoluyorsundur. gül gibi ayaklarını uzatmışsındır kanepeye çekirdeğini çitliyorsundur sonra gelip burda arabası yok diye yok evde ailesinin yanında yaşıyor diye abuk zubuk konuşuyorsun ama sorun sende değil.

Öteki kamilde çakılcak hatununda bir adabı olmalı bunedir böyle..

1|2
    2|0
    • sanane keyfimin kahyasımısın bütün fakirler de sinirlendi yaralarına bastık..

• fakirlikten değil canım benim bu , Senin Motor olmandan.
      tam aksine suratına tükürmüş kadar oldum, mutluyum ^^

• Senin gibileri gördükçe kız arkadaşıma daha bir aşık oluyorum beya allah sizi başımızdan eksik etmesin ama sadece internette :)

1|1
    0|0
  • yaa bu insanlık nereye gidiyor benimde arabam yok ama alcak bütcem var araba nedir ya arabaylamı cıkıyosun adamlamı abi nerelere geldik ya evi arabası olmayan artık evde kalıcak ins sende kalırsın

2|1
    0|0
    • l-kalmam ben yeni boşandım ahahahah bedduan sana döner :D 27 yaşında daha hiç evlenememiş nihauahau

• işte bende para yemek için tanışmıyom ileriye yönelik bakıom erkeklere 33 yaşında bir araba bile alamamış adamla ne işim olur önce ayakları üstünde dursun sonra karı kıza asılsın

• bende araba var ev var ciddi para var diyelim bugün tanısmak istesem yarın evime gelicekmisin

• Akıl vermem sadece hayatına hayır kelimesini ekle

1|0
    0|0
  • Siz gecen gün taliplerinizi ankete konu etmistiniz hangisini kabul edeyim diye. Herhalde secmediniz hicbirini:)

1|0
    0|0
  • Kıvırma direk açık konuş. Beklentilerinden bahset.

0|0
    0|0
  • Sende 26 yasındasın ama baskasının olmayan arabasından medet umuyorsun, yazık.

0|1
    0|0
  • Sor bak kesin karasuda yazlıkları vardır 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Paraya bakion demek

0|0
    0|0
  • Arabası ya da işiylemi aşk yaşıcaksın. O zaman bir seni rent a car sahibine verelim gitsin. :D ✌️

0|0
    0|0
  • Adı mehmet ise bizim sitede var böyle bir çocuk :D

0|0
    0|0
  • Web tarayıcının arama çubuğuna "Cenaze aracı şoförü fıkrası" yazıp çıkan fıkrayı okumanı tavsiye ediyorum. ;)

0|0
    0|0
  • güzel kurgu. güldük eğlendik. hadi git şimdi :D

0|0
    0|0
  • sanki sen new york 5. cadde de otuyorsun...

1|0
    0|0
  • senin gibilere yazıklar olsun demek istiyorum. işiniz gücünüz para pul

0|1
    0|0
    • 33 yaşında işsiz mi olur ya

• hmm baya basarılıyız galiba. uluslarası bir şirketin ceosusun da benim mi haberim yok. neyse ben yatıyorum iyi geceler sana insanları küçümseyen tavırlarınla mutluluklar dilerim.

• sen arabaya isine bakiosan seni kullanan cokkkk olur adam samimi demis istese araba kiralar ev kiralar istedini yapar gider ama demek yalan soylemek lazimmis

0|0
    0|0
  • bir servet avcısı daha

0|0
    0|0
  • Sende ne var peki onu merak ettim ben 😀

0|0
    0|0
    • araba iş

• Ünlüler yapıyor diye herşey doğru mu 😀
      Çok zoruna gidiyor değil mi eleştirilmek. Yaptığının şey paraya kul köle olmak acınılacak insan tipisin sadece.
      Şimdi engelleye bilirsin 😀
      O kişidende uzak dur en azından onu kirletmemiş olursun.

• evet çulsuz çulsuza yakışır tabi ondan uzak durcam ahsgshfsgvcbsvgssgfafsds

• Isim çıktı de sonra engelle

0|0
    0|0
  • ne bekliyodun

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...