Kapat

Sevgiliniz "ara verelim" dese ve adresini dahi değiştirip ortalıktan kaybolsa ne yaparsınız?

Ara verelim deyip adresini, telefonunu falan değiştirip kaçtığını düşünün.
Böyle bir durumda ne yaparsınız?
Sevgiliniz #hill

0|0
75|119

En İyi Kız Görüşü

• ya pesine duser bulurum iki cift laf eder yol veririm ya da oh be iyi oldu zaten bende bunu istiyordum derim

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 119

• Kurtulduğum için mutlu olurum.

3|1
    0|0
  • Ara vermek sacmaliktir.. ne demek ara vermek.. ara verelim , ben o arada onla bunla dusup kalkayim , sonra yine birleselim.. mi demek kisacasi. Baska mantikli aciklamasi yok bunun.. giden de defolsun gitsin..

0|0
    0|0
  • kendi kaybeder. bulmuş benim gibi çocuğu, eğer giderse kafasında tahtası noksan diyip verilmiş sadakam varmış derim :)

0|0
    0|0
  • Uzun ilişkilerde ara vermek iyi olabiliyor aslında. Heleki o iliski seyrinden çıkmış ise monotonlugu kaldırıp özlemi ve heyecanı tekrardan geri getirebiliyor. Tabi iki tarafta iyi niyetliyse. Ama bir süre sonra yine aynı tantana :)

0|0
    0|0
  • 1. Kendisini benden mahrum bıraktığında yapabileceklerimi görmek istediği için
    2. Artık bana ihtiyacı olmadığı için

Her iki durumda da hoşuma gitmese dahi kendisini ifade etmek yerine çocukça davrandığı için kaybedilmeye mahkumdur tarafımdan..

0|1
    0|0
  • Cemal Süreya gayet iyi özetlemiş bu sebepten ötürü geri dönmesini beklemeden başkasını bulmak gerek :)

0|0
    0|0
  • bir daha yüzüne bakmam. ara vermek zaten ayrılık provasıdır. hem kaybolmak zaten saygısızlık. bu durum kabul edilemez

0|0
    0|0
  • Ayrılmanın en saçma hali..
    Sanki insan gibi "ayrılalım" dese ayrılmıycaz.. Peh..
    Sixtirsin gitsin..

0|0
    0|0
  • Ara verelim demek
    ayrılmak demek zaten aslında
    sadece kibarcası..

0|0
    0|0
  • Siayey'deki amcama bir telefon açar yerini bulurum 😏

0|0
    0|0
  • Dedim ve ayrıldık sonra hiç bir araya gelmedik. Bitti gitti, adresimi neden değiştireyim değiştirse de umrumda olmazdı ki.

0|0
    0|0
  • silmekten başka çare kalmamış demektir. kendine yeni bir hayat kurmanın yollarına bakacaksın

0|0
    0|0
  • Zinciri kırıpta giden köpeği tekrar kapına bağlamayacaksın...

1|0
    0|0
  • araya 1 saat bile girse o sevgi sevmek değildir aşk değildir ... ara istiyorsa bilki bitmiştir başkasına hoşgeldin demiştir ilki de yol almış olacaktır...

0|0
    0|0
  • Ara verelim demek zaten ayrılalımın değiştirilmiş hali umrumda olmaz

0|1
    0|0
  • ara vermek senden daha iyilerini arayacam bulamazsam sana geri dönerim bulursam dönmem demek. yani ara verelim diyenden hemen ayrılırdım.

bu arada bunu yazarken fotoğrafı görmemiştim benimle aynı şey yazıyormu ş

0|0
    0|0
  • Ara verelim lafına da bir ayrı tutuluyorum zaten, "ben biraz başkalarıyla sevişeyim gelirim" demenin kibarcası

1|0
    0|0
  • Fotoğraf yeterli olmuş bence.

0|0
    0|0
  • Go.. te. Giren şemsiye açılırmı açılmazmı onu denerim. Açılırsa ara vermişsindir açılmazsa b... ku yemişsindir

0|0
    0|0
  • Keyfi bilir der geçerim

0|0
    0|0
  • ara vermek değildir o ara vermek olsa duramazsın :) ayrılalım diyemeyen ara verelim diyor. İlişkide ara vermek mi olurmuş. Direk ayrılırım

0|0
    0|0
  • bende yeni aşk bulurum

0|0
    0|0
  • Başka kadın mı yok piyasada.

0|0
    0|0
  • Ömrüm boyunca affetmem

0|0
    0|0
  • Kırmızı bültenle aratacak halimiz yok, o seni gözden çıkarıyorsa sende onu gözden çıkarmayı bileceksin, yapacaksın bunu yapmalısın, yap, yapmazsan sen üzülürüsün

0|0
    0|0
  • Onu bulmaya çalışırım mantıklı bir açıklama duymak için.

1|0
    0|0
  • Acaba cüzdanımı mı çaldı diye bir yoklarım :D giden gitmistir gittiği gün bitmiştir :D

0|0
    0|0
  • tenefüs olduğu zannedilen aslında suni teneffüsden başka bir şey olmayan durumdur genelde hasta masada kalır.

0|0
    0|0
  • Şu an aynısı basımda geldı gırdı hayatıma hıcbırsey olmamısgıbı kayboldu sırra kalem bastı karıca gıbı dolanıyorum ortalıkta bırı ustume bassada gebersem :)

0|0
    0|0
  • Cehendeme kadar yolu var
    Ne yapacam yeni bir aşk yaparım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    89
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 74

• Eski sevgilim için konuşacak olursam sıkıldığı için bırakmıştır ve geri dönmeyi de düşünmüyordur, büyük ihtimalle dolayısıyla bir şey yapmam, yapamam ama genel olarak bu söz karşısında ne yapacağımı soruyorsan, başı belada demektir yani neredeyse hiçbir açıklama yapmadan bırakıyorsa ve bıraktığı gibi de ortadan kayboluyorsa bana söyleyemediği ama başını belaya soktuğu bir durum vardır ve bu durumda da elimden gelen her şeyi yaparım öğrenmek için, onu bulmak için her şeyi yaparım, peşinden giderim.
    -Gecen bol olsun.-

0|0
    0|0
  • Ara verelim diyen eski sevgilimden sırf bu söz için tamamen ayrılmıştım. Ortalıktan kaybolması umrumda olmaz. Aksine işimi kolaylaştırır.

0|0
    0|0
  • Ara verelim dediği zaman gitmek istediğini anlarım zaten yol veririm böyle şeyler yapmasına gerek kalmaz

1|0
    0|0
  • Ara vermek sen cepte bulun ben biraz başkalarıyla takılayım sonuçta tilkinin döneceği yer yine kürkçü dükkanı bekle beni demektir. Buna verilecek en güzel yanıtsa ara vermeye lüzum yok ayrılalımdır

0|0
    0|0
  • gıtmeyı secen gıder. keyfı bılır.

0|0
    0|0
  • Gidenin arkasindan el sallamak gerekir güle güle diye.
    Bu ara istendiyse ilişkiyi bitirmişdir zaten ayrılığın kibarcası.

0|0
    0|0
  • Önce endişelenirim başı belada mıydı diye, kahrolurum, depresyona girerim. Başı belada olsa da olmasa da gerçi kahrolurum çünkü beladaysa ona yazıl, değilse beni iğrenç bir şekilde terk etti demek. Çok ağır her türlü.

0|0
    0|0
  • ara verelim dediyse benim için bitmiştir muhtemelen adresinin vs değiştiğinin farkında olmam

1|0
    0|0
  • Ara verelim derse tamam derim de, bulurum nereye gittiğini. Çünkü bulmadan içime bir kurt düşer yani ister istemez.

0|0
    0|0
  • Ne yapicam böyle birinden kurtuldugum icin sadaka verirdim

0|0
    0|0
  • ara verdi diyelim numara adres niye değişiyor demekki bana baştan beri oyun oynamis. karakterinde bir problem olduğunu düşünürüm vicdan merhamet 0 demekki kurtulduguma sevinirim 😂😂

0|1
    0|0
  • unuturdum

0|0
    0|0
  • Umursamıyo gıbı yapıp yenı adresını falan bulur gızlı gızlı takıplerım

0|0
    0|0
  • Giden gitmistir gittigi gun bitmistir, ama ve lakin çok seviyorsam Dünya'nın öbür ucuna bile gitse arar bulurum yine onuseverim. 🌺

0|0
    0|0
  • Ara verelim demek bı çeşit ayrılık zaten

0|0
    0|0
  • Unuturum

0|0
    0|0
  • Gidene kal demem

0|0
    0|0
  • Yaşadım bu durumu

0|0
    0|0
  • uzaklasmaya ihtiyacı vardır belki ama beni hicbisey demeden kaçacak kadar değersiz gördüyse bende yoluma bakarım

0|0
    0|0
  • Uydudan arattirırim asd

0|0
    0|0
  • Çok doğru

0|0
    0|0
  • kaç kişi verceksiniz derim böyle mizahın deyip gitmez bence

0|0
    0|0
  • Valla bunu yapan benim sevgilimse hayatinin hatasini yapmistir zaten. O yuzden git gidebildigin kadarr derim😀😀

0|0
    0|0
  • Gidene bir sigara yakarim 😂

0|0
    0|0
  • Ara verelim diyen kişiye tüm kapılarımı kapatırım zaten

0|0
    0|0
  • sik**tirip gitmeli bence öyle insanlar

0|0
    1|0
  • Umrumda bile olmazdı şahsen.