Erkeklerin aşık olduğunu nasıl anlarız

güzel bir kadını tavlamak için erkekler her şeyi yapar mı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sevdiğini göre bilmek için bahaneler yaratıyorsa... seni görünce kalbi pır pır ve ayaklarınnın bir birine dolaştığını bayağı belli ediyorsa...sen elini tuttuğunda, bir irkilme ve onun elinde sıcaklık hissediyorsan..kızarıyorsa.. sevdiğinin gözüne bakınca gözlerini senden kaçırıyorsa... seni sık sık olmadık bahanelerle telefonla arıyorsa... yalnız kalmak için bir yerlere gidelim diyorsa.. evlilik hayallerini dillendirmeye başladıysa.. biliki sana aşıktır..

• :))

• :)))))

• yooo estafurlah... sende haklı olabilirsin.. :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• Seninle çok ilgileniyorsa hoşlanıyodur, etrafında çok fazla görünüyorsa seviyodur, arada bir karşına çıkıp kısa sohbet ediyorsa aşıktır :I

• eyvallah :D

• Karaktersiz bir erkek gerçekten herşeyi yapar. herşey anlamında sorudğun şey nedir. benim için herşey 'herşey' dir.

• amin :)

• Amiin cümlemize :)

• Allah iyiliğini versin ne diyeyim :D

• Öncekileri Göster
  • Zamanla anlarsın

• işte dogru kısı oldugunu bılmek gerekıyor

• ihtiyaç ama evlilik öncesi kızı neden düşünmüyorlar, bu bencillik değil mi

• Ya bazıları seviyor harbiden ama yapmakta istiyor sonra kız bunu duyunca yanlıs anlıyor olan oluyor ya her erkek yapmak ister ihtiyaç çünki bu

• Öncekileri Göster
  • benim karakterim şöyle sorarım birkere rica ederim hala yok diyorsa uzatmam hoşlantı baska aşk baskadır aşık oldum kişiyle zaten sevgili olmusumdur o yüzden herşeyi yaparım yani

• rica ederim o

• anladım teşekkürlerr

• herşeyi aşık oldum için yaparım sonuçta sevgilim olmustur artık can feda yani ama tavlamak için fazla uğraşmam oda hoşlanıyorsa zaten tanısırız yalvarmanın yakarmanın hediyeler almanın ne anlamı var ki ?

• Öncekileri Göster
  • Erkeğe göre değişir ama teorik olarak evet herşeyi yapar..

• Rica Ederim..

• bu çok açık oldu çok sağol...

• Bu erkeğin karekter meselesi, ben asla aşk olmadan biriyle yatmam bu yüzdendir ki hayatımda sadece 1 kişi ile şu an ki sevgilim ile cinsel birlikteliğim olmuştur, ama öyle arkadaşlarım var ki tavlamak değil yatmak için herşeyi yapıyorlar , 1 kızla 7 ay arkadaş gibi konuşup sevgilisinden ayrıldığında yanında olmak istediğini söyleyip daha sonra o kıza 1 gece de işini bitiren arkadaşım var, düşünsene 7 ay 1 gece için emek verecek tipler var...

• Öncekileri Göster
  • tembel olmasam yapardım

• erkek versiyonumsun :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet yaparlar.

• sana bakınca gözlerinin içi güler

• :)

• Erkeğe göre değişir her ne kadar aşık olsada insanların kalıpları vardır kolay kolay dışına çıkmazlar.

Yükleniyor...