• Sor
  • Bence

Erkeklerin aşık olduğunu nasıl anlarız

güzel bir kadını tavlamak için erkekler her şeyi yapar mı

En İyi Görüş

• Sevdiğini göre bilmek için bahaneler yaratıyorsa... seni görünce kalbi pır pır ve ayaklarınnın bir birine dolaştığını bayağı belli ediyorsa...sen elini tuttuğunda, bir irkilme ve onun elinde sıcaklık hissediyorsan..kızarıyorsa.. sevdiğinin gözüne bakınca gözlerini senden kaçırıyorsa... seni sık sık olmadık bahanelerle telefonla arıyorsa... yalnız kalmak için bir yerlere gidelim diyorsa.. evlilik hayallerini dillendirmeye başladıysa.. biliki sana aşıktır..

• çok romantik olmadı mı yahu

• Öncekileri Göster
    • :)))))

• :))

Erkekler Ne Diyor 7

• Karaktersiz bir erkek gerçekten herşeyi yapar. herşey anlamında sorudğun şey nedir. benim için herşey 'herşey' dir.

• yakışıklı çok yakışıklı olsa bile mi, her şeyden kastım bütün yalanları söyleme

• Öncekileri Göster
    • Amiin cümlemize :)

• amin :)

• Seninle çok ilgileniyorsa hoşlanıyodur, etrafında çok fazla görünüyorsa seviyodur, arada bir karşına çıkıp kısa sohbet ediyorsa aşıktır :I

• eyvallah :D

• Zamanla anlarsın

• ohooo

• Öncekileri Göster
    • ihtiyaç ama evlilik öncesi kızı neden düşünmüyorlar, bu bencillik değil mi

• işte dogru kısı oldugunu bılmek gerekıyor

• benim karakterim şöyle sorarım birkere rica ederim hala yok diyorsa uzatmam hoşlantı baska aşk baskadır aşık oldum kişiyle zaten sevgili olmusumdur o yüzden herşeyi yaparım yani

• aşık olduğun için mi tavlamak için mi yaparsın her şeyi

• Öncekileri Göster
    • anladım teşekkürlerr

• rica ederim o

• Erkeğe göre değişir ama teorik olarak evet herşeyi yapar..

• sadece tavlamak için yatmak için de olsa bile mi

• Öncekileri Göster
    • bu çok açık oldu çok sağol...

• Rica Ederim..

• tembel olmasam yapardım

• erkek versiyonumsun :D

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...