Beni beğenenleri ben beğenmiyorum, benim beğendiklerimde beni beğenmiyor?

Gizli Üye
Arkadaşlar Merhaba; Sizde de oldu mu hiç, örneğin hoşlandığım bir kız var geçen merdivenlerin önündeydim baktım hoşlandığım kız iniyor merdivenden, o kadar tatlı yürüyor ki... Bana baktı, heyecanlandım, dedim şimdi gelsede iki laf etsek. Ama yürüdü gitti! O gittikten sonra merdivenlerden başka bir kız indi, benden hoşlandığını bildiğim biri ama ona karşı hiçbir şey hissetmiyorum, geldi yanıma başladı konuşmaya... Ben öyle kötü oldum ki! yanımdaki kankam bana dedi ki ''hayaller ve gerçekler'' sonra mal gibi güldük birbirimze bakarak :) Ama hep böyle oluyor yıllardır beğendiklerim beni beğenmiyor, beğenmediklerim beni beğeniyor. Herkes bekle karşına birisi çıkacak mutlaka diyor ama ne zaman çıkacak arkadaş 4 sene oldu?
Beni beğenenleri ben beğenmiyorum, benim beğendiklerimde beni beğenmiyor?