Sizce en iyi nemlendirici krem hangisi?

Kremlerde paraben adlı kimyasal zarar veriyormuş cilde. en son vaseline adlı krem kullandım güzel nemlendiriyor ama biraz yağlı ve 2 türlü paraben maddesi var.

Sizin kullanıpta memnun kaldığınız, güzel nemlendiyor dediğiniz hangi krem?

0|0
12768

En İyi Kız Görüşü

• benim şimdiye kadar kullandığım en iyi krem bepanthene oldu. üstelik fiyatı da inanılmaz uygun. çok az yüzüne sürdükten sonra fazlasını küçük bir kağıt mendille alıyorsun, bebek yumuşaklığına kavuşuyorsun:))

ama o dediğin var mıdır içinde bilemem...

bu arada vaseline yüze kullanılmaz. çok yoğun olduğu için gözeneklerin açılmasına neden olur. topuk veya dirsek gibi yıpranmaya açık yerlerde kullanıma daha uygundur...

0|0
    0|0
    • bepanthene icinde de paraben var, ileride ciltte bozulmalara neden olabiliyor

• valla geyiğin mahiyetinde bir sorun yok ama, sanırım rose93 sorunu murdar ettiğimiz için şu anda bizden nefret ediyordur:)

• ha bire sorusuna cevap diye gitmistir :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 68

• Dudaklarım hep çatlar onun için nıveanın ya da dovenin nemlendiricisini kullanıyorum

1|0
    0|0
  • Arko nem.

Ben kullanıyorum el ve yüz kremi. Tavsiye ederim. :)

0|0
    0|0
  • Dove iyi nemlendirir

0|0
    0|0
    • ben de dove den memnun kalmıştım. kokusu da çok hoş gerçekten.

• avon denedim olmadı nıveanın falan kullandım

0|0
    0|0
  • Duştan sonra kendini kremleye bilirsin ?

0|0
    0|0
  • Nivea güzel.

1|0
    0|0
  • cilt kuruluğum olduğundan bir kaç tane denemiştim ama en çok memnun kaldığım ve 3 yıldır kullandığım neutrogena norveçli balıkçıların kullandığı :)

1|0
    0|0
  • arko :)

0|0
    0|0
  • shop.nivea.de/.../88184-01010_90_rc_lotion.png birde buna bak istersen tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Her cilde her nemlendirici olmaz. Cildin kurumu yağlı mı. Alerjin var mı. Haa dersen ki krem olsunda farketmez diyorsan ultra correction lift diye bir krem kullanıyorum. Cildim yağlı sayılır. İyi geliyor ;)

0|0
    0|0
  • Nivea en guzeli

0|0
    0|0
  • maske kurutuyorsa senin cilt karma olabilir... su bazlı nemlendirici veya aleo vera kullansan iyi olur babe marka bak istersen

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim

• heryeri yaganiyo benim kurudugunu gormedim gunde bir kez yapiyorum maskeyide

• hergün maske cildin ph dengesini alt üst eder... tonik kullan bence... maske haftada en fazla 2 defa önerilir... tonik kullanman daha isabetli olur...

• arko ya devam

0|0
    0|0
  • Limon aga

1|0
    0|0
  • Nivea işte akar gider

0|0
    0|0
  • Neutrogena (norveç formüllü) :D

0|0
    0|0
  • nivea nin for men serisi rehydrating nemlendiricisini kullaniyorum, oldukca memnunum. asiri yaglanma yapmiyor ama bayanlar icin olanlarinda zaten soynenene gore biraz daha yaglandirma ozelligi varmis. sevgilim body shop ve lancome kullaniyor gayet de memnun ama tam olarak hangi urunleri bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • farmasi'nin bir zeytinli kremi var parabensiz on numara bişey 3 lira falan hemde

1|0
    0|0
  • geceleri yatarken bepanten sür öyle yat cildinin yenilenmesini sağlayacaktır gündüzde yanında dove nemlendirici taşı kurudukça sur 5 günde kurtulursun... kızlara sormussun bende atladım maksat fayda dokunsun :D

1|0
    0|0
  • Nivea Kullan

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    48

Kızlar Ne Diyor 126

• hımmm soyle bısey var. nemlendırıcıyı gunde 1 sefer surersen zaten ıse yaramaz. ellerını nemlı tutmak ıcın baska onlemlerde alman gerekır ama sana fınalde bır nemlendırıcı onerıcem.

ellerını yıkadıgın sabununda ıyı bısey olmasına dıkkat et. sıklıkla suya gırıyorsa sabununda onemı var.

gun ıcınde bu mevsımlerde 2-3 lt su ıc ve gun ıcınde fazla yaglı olmayan ve eczanede satılan dexerly ısımlı kremı kullan ( kutu ıcerısınde satılır dıs macunu gıbı ve 20 tl cıvarı bır parası var.

bunu elının ıste ve suda olmayacagı zaman dılımlerınde hep kullan. fazla yaglı bır krem olmadıgı ıcın ana sıkıntıda vermez.

ha son olarak nemlendırıcı kremın ozellıgınden cok, kullanma sıklıgıda elını nemlendırır.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Lancome un goz alti kremini kullandim cok iyi. Bide yasina gore degisiyo her krem farkli yas grubuna gore yapilmis.
    estee loader in serumunu kullaniyorum. Ustune avonun leke giderici nemlendiricisini kullaniyorum.
    Clinic in de nemlendiricileri gayet basarili. Su pembe renk kabi olan

1|0
    0|0
    • Yaşa göre nasıl seçicem bir fikrin var mı

• Clinic in pembe kabi olan zaten 20li yaslar icin.
      hangi yas grubuna hitap ettigini magazadaki calisan kizlara sorabilirsin. Onlar urun egitimi aliyorlar. Ama tabi buyuk magazalardan bahsediyorum. Ayrica kendi cilt tipini bilmen gerek. Yagli mi? karma mi? Normal mi? Kuru mu? Hassas mi? Genelde estetisyenler yapiyor bu testi. Bazi Eczanelerde ya da unlu kozmetik magazalarinda yapiyorlar. Internetten arastir kendin de cilt tipini tespit edebilirsin. Ona gore urun al.
      bide soyle yapabilirsin magazaya git kizdan bilgi al tavsiye ettigi birkac urunu dene begen sec. Sonra o urunun tam ismini ogren internetten ucuza siparis et.

• Teşekkür ederim. .

• Başkalarının kullandıklarına bakma senin için uygun olmayabilir öncelikle cildin yağlı mı karma mı onu analiz etmelisin. Yağlı bir cilde sahipsen yağ oranı düşük su oranı yüksek bir nemlendirici kullanmalısın ki nemi hapsetsin.

2|0
    0|0
  • Ezaneden hassas ciltlere krem al :).

0|0
    0|0
  • dove

0|0
    0|0
  • Dove kullan

0|0
    0|0
  • Arko benim cildimi daha da yaglandiriyor mesela yagsiz nemlendirici mi dediler ona yagli ciltler icin nemlendirici mi ne onlardan bak

0|0
    0|0
  • Dove nin kremini tavsiye ederim

0|0
    0|0
    • Dove kulaniyodum hem krem hem sabununu ama bir faydasını gormedim ben onun.

• Kiehls rosa artica ve clinique dramatically losyon

1|0
    0|0
  • Loreal skin perfection kullaniyorum benim cildime gayet iyi geldi..

0|0
    0|0
  • Eczaneden panthenol nemlendirici krem aldım. Cildi çok iyi yatıştırıyor, bu aralar benim cildim aşırı kuru ve gerçekten o bölgelere çok iyi geliyor bu krem.

1|0
    0|0
    • sağol teşekkürler :)

• Neutrogena benim yüzümü yakıyor yuzune sürme derim Nivea daha iyi vücut için ise kuru olduğu için bebek yağı kullanıyorum

0|0
    0|0
  • İlk önce nemlendiriciyi yüzüne sür iyice emsin sonra fondöten sür iyice dağıt en son pudra sür hafiften anında ışıl ışıl bir görüntüye kavuşur yüzün

0|0
    0|0
  • Yüz için mi kullanacaksınız?

Genelde kozmetik marketlerde satılan nerdeyse tüm markalarda paraben ve türevi katkı maddeleri mevcut.
    Eczaneden dermokozmetik markalara bakmanızı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Evet yüzüm için siz ne kullaniyorsunuz

• Ben yüzün için Loreal'in Skin Perfection serisini kullanıyorum.
      Onun içinde de paraben var ne yazıkki.
      Dermakozmetik önerdim size çünkü kullanan ve memnun kalan çok arkadaşım var.
      Ben daha önce bir indirimden almış bulundum ve benim cildimede iyi gelen bir ürün oldu.

• Nemlendiricilerin hepsi adidir doktorlar tavsiye etmezler .

0|1
    0|0
  • Neutrogena iyi onu al benim ellerim bir ara baya çatlamıştı 1 günde yağlandırmadan nemlendiriyo

1|0
    0|0
  • Body shop aloe vera serisi

1|0
    0|0
  • Gece yatmadan önce vaselin de kullanabilirsin

Oda cok fayda edecektir 😊

0|0
    0|0
    • Vazelin hmm bunu ortik yerde bu kadar sık kullanma bazıları yanlış anlar yinede teşekkür ederim. ;)

• Zaten yagli oldugu icin gece sür dedim ya rahatlikla ellerinin derisi icine ceksin diye
      Ellerin cok kuruyosa yagli ürünler kullanmalisin iyice icine cekicek

• Hiiiiiiiii anladiiiiiim. Çok teşekkür ederim ya

• yağlıya dönük veya karma cildin varsa jel formlu nemlendiricilerden kullanmalısın Pure Beauty geoaqua ultra hydrating gel önerebilirim Watsons'larda bulabilirsin

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    106
Yükleniyor...