Sizce en iyi nemlendirici krem hangisi?

Kremlerde paraben adlı kimyasal zarar veriyormuş cilde. en son vaseline adlı krem kullandım güzel nemlendiriyor ama biraz yağlı ve 2 türlü paraben maddesi var.

Sizin kullanıpta memnun kaldığınız, güzel nemlendiyor dediğiniz hangi krem?

0|0
12768

En İyi Kız Görüşü

• benim şimdiye kadar kullandığım en iyi krem bepanthene oldu. üstelik fiyatı da inanılmaz uygun. çok az yüzüne sürdükten sonra fazlasını küçük bir kağıt mendille alıyorsun, bebek yumuşaklığına kavuşuyorsun:))

ama o dediğin var mıdır içinde bilemem...

bu arada vaseline yüze kullanılmaz. çok yoğun olduğu için gözeneklerin açılmasına neden olur. topuk veya dirsek gibi yıpranmaya açık yerlerde kullanıma daha uygundur...

0|0
    0|0
    • bepanthene icinde de paraben var, ileride ciltte bozulmalara neden olabiliyor

• valla geyiğin mahiyetinde bir sorun yok ama, sanırım rose93 sorunu murdar ettiğimiz için şu anda bizden nefret ediyordur:)

• ha bire sorusuna cevap diye gitmistir :D

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 68

• Dudaklarım hep çatlar onun için nıveanın ya da dovenin nemlendiricisini kullanıyorum

1|0
    0|0
  • Dove iyi nemlendirir

0|0
    0|0
    • ben de dove den memnun kalmıştım. kokusu da çok hoş gerçekten.

• avon denedim olmadı nıveanın falan kullandım

0|0
    0|0
  • Duştan sonra kendini kremleye bilirsin ?

0|0
    0|0
  • cilt kuruluğum olduğundan bir kaç tane denemiştim ama en çok memnun kaldığım ve 3 yıldır kullandığım neutrogena norveçli balıkçıların kullandığı :)

1|0
    0|0
  • arko :)

0|0
    0|0
  • shop.nivea.de/.../88184-01010_90_rc_lotion.png birde buna bak istersen tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • nivea nin for men serisi rehydrating nemlendiricisini kullaniyorum, oldukca memnunum. asiri yaglanma yapmiyor ama bayanlar icin olanlarinda zaten soynenene gore biraz daha yaglandirma ozelligi varmis. sevgilim body shop ve lancome kullaniyor gayet de memnun ama tam olarak hangi urunleri bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • geceleri yatarken bepanten sür öyle yat cildinin yenilenmesini sağlayacaktır gündüzde yanında dove nemlendirici taşı kurudukça sur 5 günde kurtulursun... kızlara sormussun bende atladım maksat fayda dokunsun :D

1|0
    0|0
  • Mecitefendi kayısı çekirdeği yağı. Öncesinde sabun ya da temizleme jeliylebtemizle. Kullandığın tonikten sonra sür. Hafif yağlandırmayan hoş kokulu bir krem.

0|0
    0|0
  • bol sivi tuketmelisin ve ayva yemelisin cildi guzellestirir :)

0|0
    0|0
  • arko nem :D

0|0
    0|0
  • ddf var bende tek geçer hepsini

0|0
    0|0
  • dove'un kremleri çokoş.. ben seviyorum :D

0|0
    0|0
  • Farmasi milkey. Ben kullaniyorum cok memnunum.

0|0
    0|0
    • Fiyatı? Ve kullanimi nasil?

• Bir kac urun var hepsine bakiyorum haber edecem

• Bana ozelden yazarsaniz size online katalogumu gondereyim ordan secin isterseniz.

• Yüzüme nivea vücuduma dove popoma arko

0|0
    0|0
  • once dove sapunan yuzunu tamizle yağ alir

sonra fazla yagli olmayan nemlendirici kulan

gunde1,5 litre su icmelisin

vitaminlerde alirsan guzel cildin olur

0|0
    0|0
  • kendi üretimimiz olan çok sağlıklı doğal nemlendiricimiz var isteyenlere sıpariş hattımız 03522359899

0|0
    0|0
  • ARKO CANDIR ;)

0|1
    0|0
  • doğal değil ama roc hydra after shave olarak kullanıyorum, en iyi üründen daha iyi..

ROC al, beğenmezsen o ürünü 2 katı fiyatına senden alırım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    48

Kızlar Ne Diyor 126

• Lancome un goz alti kremini kullandim cok iyi. Bide yasina gore degisiyo her krem farkli yas grubuna gore yapilmis.
    estee loader in serumunu kullaniyorum. Ustune avonun leke giderici nemlendiricisini kullaniyorum.
    Clinic in de nemlendiricileri gayet basarili. Su pembe renk kabi olan

1|0
    0|0
    • Yaşa göre nasıl seçicem bir fikrin var mı

• Clinic in pembe kabi olan zaten 20li yaslar icin.
      hangi yas grubuna hitap ettigini magazadaki calisan kizlara sorabilirsin. Onlar urun egitimi aliyorlar. Ama tabi buyuk magazalardan bahsediyorum. Ayrica kendi cilt tipini bilmen gerek. Yagli mi? karma mi? Normal mi? Kuru mu? Hassas mi? Genelde estetisyenler yapiyor bu testi. Bazi Eczanelerde ya da unlu kozmetik magazalarinda yapiyorlar. Internetten arastir kendin de cilt tipini tespit edebilirsin. Ona gore urun al.
      bide soyle yapabilirsin magazaya git kizdan bilgi al tavsiye ettigi birkac urunu dene begen sec. Sonra o urunun tam ismini ogren internetten ucuza siparis et.

• Teşekkür ederim. .

• Başkalarının kullandıklarına bakma senin için uygun olmayabilir öncelikle cildin yağlı mı karma mı onu analiz etmelisin. Yağlı bir cilde sahipsen yağ oranı düşük su oranı yüksek bir nemlendirici kullanmalısın ki nemi hapsetsin.

2|0
    0|0
  • Ezaneden hassas ciltlere krem al :).

0|0
    0|0
  • Nemlendiricilerin hepsi adidir doktorlar tavsiye etmezler .

0|1
    0|0
  • nıvea güzel

0|0
    0|0
  • ben bal kullanıyorum tavsiyemdir..içinde ne olduğunu bilmediğim isterse bi ton para eden kremleri yüzüme sürmeyeceğim

0|0
    0|0
  • Cildim kuru maalesef. :/ Başlarda avene ve murad kullandım, ama pek etkili olamadılar.

Skinmedica tns ultra nemlendirici kullanıyorum şimdi, memnunum. Günde iki kez kullanıyorum ve gercekten çok iyi. (içeriğine baktım hemen, o dediğin belirtilmemiş)

Tabi her cilt de aynı etkiyi gösterecek diye birşey yok. Doktora görünmek veya bazı eczanelerde belirli günlerde cilt uzmanları ücretsiz cilt analizleri yapıyor, onların tavsiyeleriyle uygun nemlendirici kullanılmalı.

0|0
    0|0
  • rosense'ın nemlendiricieri güzel oluyor. hem hoş kokusu var hem de yoğun nemlendiriyor. ayrıca işlem görmeyen saf zeytinyagını da önerebilirm.

1|0
    0|0
  • neutrogena ve vaseline krem güzeldir ben severim ikisini de

0|1
    0|0
  • 'excipial hydro'

doktorum yazdı kaç aydır kullanıyorum tavsiye ederim heryerde kullanabilirsin çok iyi hemen emiliyo. bittikçe eczaneden al 5tl fiyatı

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim

• bende aynı kremden kullanıyorum bana da doktorum tavsiye etti amaa bence o kremi eczacıya danışarak al çünkü çeşitleri var

• bide lipo su var ama o deri hastalıkları tedavisinde kullanılıyor çünkü

• Diadermine yağlı ciltler için olanı

0|0
    0|0
  • bephantol pişik kremi ama çoook işe yarıyo suratına sür ama fazla yayma 1 2 saat brkle ve yıka cildin yumusacık oluyo ve yağ dengesini düzenliyo

0|0
    0|0
  • Bu çok basit ve yararlı maskeyi uygulaya bilirsiniz.

-2 yemek kaşığı bal,

-2 yemek kaşığı süt

Bal ve sütü karıştırdıktan sonra cildinize ve boyun bölgenize masaj yaparak sürün. 15 dakika sonra ılık su ile yıkayın, Yıkadıktan sonra kağıt havlu ile kurulayın. Hafda 1 kere uygulaya bilirsiniz cildinize.

0|0
    0|0
  • Niveanin yagi ciltler icin özel yagsiz nemlendiricisi satiliyor

0|0
    0|0
  • nivea.

0|0
    0|0
  • L'Oreal Paris Youth Code

0|1
    0|0
  • Yüzün için mi vücut için mi soruyorsun arkadaşım

0|1
    1|0
    • aslında vücut diyebilirim dövmelerin duştan sonra sürecem

• teşekkür ederim

• Link gondericektim de cepten girdiğim için gonderemedim kusura bakma kahverengi kavanoz şeklinde ambalajı

Rica ederim

• nivea neutrogena

0|0
    0|0
  • Nivea

1|0
    0|0
  • Gul kremleri var. Bide zeytinyagi surebilirsin has zeytinyagi.

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    106
Yükleniyor...