• Sor
  • Bence

Sizce en iyi nemlendirici krem hangisi?

Kremlerde paraben adlı kimyasal zarar veriyormuş cilde. en son vaseline adlı krem kullandım güzel nemlendiriyor ama biraz yağlı ve 2 türlü paraben maddesi var.Sizin kullanıpta memnun kaldığınız, güzel nemlendiyor dediğiniz hangi krem?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• benim şimdiye kadar kullandığım en iyi krem bepanthene oldu. üstelik fiyatı da inanılmaz uygun. çok az yüzüne sürdükten sonra fazlasını küçük bir kağıt mendille alıyorsun, bebek yumuşaklığına kavuşuyorsun:))ama o dediğin var mıdır içinde bilemem...bu arada vaseline yüze kullanılmaz. çok yoğun olduğu için gözeneklerin açılmasına neden olur. topuk veya dirsek gibi yıpranmaya açık yerlerde kullanıma daha uygundur...

• bepanthene icinde de paraben var, ileride ciltte bozulmalara neden olabiliyor

• Öncekileri Göster
    • valla geyiğin mahiyetinde bir sorun yok ama, sanırım rose93 sorunu murdar ettiğimiz için şu anda bizden nefret ediyordur:)

• ha bire sorusuna cevap diye gitmistir :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Dove iyi nemlendirir

• ben de dove den memnun kalmıştım. kokusu da çok hoş gerçekten.

• nivea bence en iyisi kullandıklarım içinde en kalitelisi

• nivea nin for men serisi rehydrating nemlendiricisini kullaniyorum, oldukca memnunum. asiri yaglanma yapmiyor ama bayanlar icin olanlarinda zaten soynenene gore biraz daha yaglandirma ozelligi varmis. sevgilim body shop ve lancome kullaniyor gayet de memnun ama tam olarak hangi urunleri bilemiyorum.

• Annem hep nivea nın ürünlerini kullanır. Benim bilgim yok o konuda. Cildim zaten yağlı.

• benim dde annem onu beğeniyor. ama ben niveayı beğenmiyorum güzel nemlendirmiyor ve de biraz yağlı..

Kızlar Ne Diyor 6

• ben bal kullanıyorum tavsiyemdir..içinde ne olduğunu bilmediğim isterse bi ton para eden kremleri yüzüme sürmeyeceğim

• Cildim kuru maalesef. :/ Başlarda avene ve murad kullandım, ama pek etkili olamadılar.Skinmedica tns ultra nemlendirici kullanıyorum şimdi, memnunum. Günde iki kez kullanıyorum ve gercekten çok iyi. (içeriğine baktım hemen, o dediğin belirtilmemiş)Tabi her cilt de aynı etkiyi gösterecek diye birşey yok. Doktora görünmek veya bazı eczanelerde belirli günlerde cilt uzmanları ücretsiz cilt analizleri yapıyor, onların tavsiyeleriyle uygun nemlendirici kullanılmalı.

• avenenin ürününü kullanıyorum. bir de bal makesi yapmıştım geçen de onu da sevdim.

• vaseline çikolata kokuluyu kullanıyorum dediğin gibi yağlı değil her kremi iyice tenine nüfuz ettirmezsen yağlı kalır gayet memnunum

• Niveayi kullanmanızı tavsiye etmem. Çok yağlı olduğu için yüzdeki kılları besliyor ve tüyler daha belirginleşiyor

Yükleniyor...