• Sor
  • Bence

İlişkilerde, akıl yaşta değil başta mıdır?

Küçük yaştaki gençler,genelde olgun kızlardan mı hoşlanır? 25 yaşına girdim ve özellikle son 2 aydır yaşı küçük neredeyse 10 kişi benimle sevgili... Daha Fazla

En İyi Görüş

• kızlar kendilerinden büyük erkeklerle olmalı bence. ayrıca o erkeklerin geneli abazadır sana teklif edenlerin :)

• Emin degilim :)

• Öncekileri Göster
    • :)

• ama akıl baştadır orasıda öyle :)

Erkekler Ne Diyor 12

• o değilde eski bir anım hafızama geldi :)Yaşını göstermiyor olabilirsin belki benim gibi olabilir mi ?

• Belki de o yuzden :) Gercek hayatta cok daha kucuk gosteriyorum :)

• Öncekileri Göster
    • Yeni nesil hormonlu oldugu icin... :)

• olabilig :) o değilde bu iyi bişi Standart bir yaş var :) hiç büyümüyorsun :)

• hem yaşta hem baş'tadır.

• Tesekkur ederim...

• rica ederim..

• Resimler seninse sevgili olmayı istemekte haklılar diyebilirim :D

• Iltifatiniz icin tesekkur ederim Atakan Bey :)

• Öncekileri Göster
    • Zorlarsaniz olabilir... :)

• Zorlarım zorlamasına da ben daha hiç sevgilisi olmayan biri olarak; bu konularda acemi ve toy olmakla birlikte aynı zamanda soru hakkı bitmiş biriyim :D Burdan yardım isteme şansımda gündüze kadar olmayınca kalsın ya sevgili işi :D

• yaşı başı bilmem de 17 18 gibi yaşlarda hatta daha küçük yaşlarda ki ben öyleydimkendimden 4 5 yaş büyük kızlara bitiyodum.aşık maşuk değil ama başka açıdan.şimdi işler tersine döndü iyi mi

• Yani ilgi duyuyordunuz ama ciddi degildi bu...Sadece cinsel durtu?

• cinsel dürtü ama o ciddi bir duygu değil mi.yani hepimizin yarı hayatı bu dürtüyle geçmiyo mu.evet tamamen cinsel şu kızla evvlensem gibi bir düşüncem yok.hala da yok :)

• normal tabi ama yasıtlarını etkıleyebılıyosan cunku cocuk ruhlu oldugunu soylerım sana ama imdi bu tezımde yanlış cıkacak benı etlıkedıgıne göre yanıldım sanırım sen çok cana yakın oldugundan mı desem acaba

• Çokta hata sayılmaz ya çünkü öyle bir şey olsa bir çok takıntı beraberinde başlayabilir. Tabiki de akıl baştadır fakat her ne kadar öyle olsa da bizim toplumda nedense garip bakılır. Ha bana göre kafa yerindeyse sıkıntı yok önemli olan da o, zira 40'lık öküzleri de görüyoruz :)

• Haklisiniz Baris Bey...Genc,kizdan 5 yas buyuk olunca sorun olmuyor ama kiz 5 yas buyuk olunca laf eden cok oluyor... :)

• Gerçekten de öyle. İnanın bu memlekette kız olmak istemezdim.

• Anne sevgisi eksikliği yüzünden o.En azından Freud dayı böyle söylüyor.Bir de, o yaşlardaki erkeklerin yaşıtı olan kızlar, biraz yavan ve plastiktendir.Olgunluk işte, her türden ve her yaştan alıcısı vardır her zaman..

• Sordum,onlar fazla cocuksu geliyormus...

• ..dediğim gibi.

• kadın ve erkeğin beraberliklerinde aralarında olan yaş farkıdır. genel tabu erkeğin kadından büyük olmasıdır. tersi olduğu zaman tepki ve ilgi çeker. 20 yasindaki kizin 50 yasindaki adamla cikmasi ilişkilerdeki yaş farkına verilecebilecek uçuk bir örnektir.bir ilişkideki tarafların arasındaki yaş farkı bazı durumlarda yaradılış anı açısından karakteri fazlaca etkileyip arada bir uyumun olamamasını da beraberinde getirebilir. fakat bunun aksi durumunda küçük kızımızın aradığı bazen bir tavsiye verebilecek kadar bilgiye sahip,koruyucu,güven veren,hali vakti yerinde,ağır-oturaklı bir kişiyken,amcamızın aradığı yahut bulduğu cinsellikten heyecana,hatta gerçekten aşka,sevgiye kadar da gidebilir. tabii bunların dışında bir durumda küçük kızımız amcamda gerçekten hoşuna gidecek,hatta aşık olunacak bir şey de bulmuş olabilir. *kısacası yaş farkı beraberinde kuşak farkını dahi getirse sevgi açısından çözülemeyecek bir durum yoktur.

• Yorumunuz icin tesekkur ederim... :)

• o teşekkür benden nedemek rica :))

• hata değil normal yani siznle sevgili olmak isteyenler evlilik değil de eğlenmek amaçlı teklif ederler.eğlenmek istiyorsan olur ama üniversiteli falan olsun bari

• Universiteliler de yine kucukler,sasiriyorum...

• Öncekileri Göster
    • Tecrubeli olmasi,agir olmalari hoslarina gidiyor bence,ya da fantazilerinin genis oldugunu da dusunuyor olabilirler...

• evet dediğiniz gibi sizden büyük biriyle vakit geçirmek çok hoştur

• yaş yaşını göstermeyenler için sorun olmamalı.hem kişilik olarak hemde tip olarak bu söylediğim şey geçerli.

• kaştadır, taşta da olabilir

• :))))

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...