Ygs-lys ye ne zman çalışmaya başlamalıyım

arklar ben lise son sınıfa geçtim ygs-lys ye de çalışmaya başlamadım başlamak istiyorum ama daha erken olduğunu düşünüyorum bide önümüzde ramazan ayı var aç karnıma anlayabilirmiyim o kadar şeyi bimiyorum biraz yardımcı olabilirmisiniz ?

Güncellemeler:
?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Aslında hikaye-yazı bölümü açılsın ygs-lys için (sayısal) nasıl çalışılabileceğini anlatıcaktım :(Eskiden yazmıştım belki işine yarar link link

• çk teşekkür işime yarayacağına inanıyorum =)=)=)

• :(

Erkekler Ne Diyor 7

• Ohooo erken diyor bide... 11. sınıfta ygs yi bitirmeliydin.

• =(((

• hala başlamadıysan sıkıntılara düşersin.Hemen başlaman gerek.Lys başlama daha zaten baslasanda sıkıntı yaşarsın.Ama ygs yi bitir gitsin

• tamamm saol...

• Tm isen bence 1 ay ygs bitir hızlı bir şekilde sonra haftada 2 adet deneme çöz sonra ise lys başla tabi hedefin lys den girmek ise ygs sadece zaman kaybı lys ne yaparsan onu alırsın birde kısa kısa notlar her konudan duvara falan yapıştır her gördüğünde unutmaz ve kolaylık sağlarsın

• Selam ben hiç çalışmadım lys - ygs ye Bence hemen başla bölümün nedir sayısal sözel tm ?

• TM

• Hala başlamamış olman büyük bir hata ben geçen sene bu vakit mat bitirmiştim sende en kisa zamanda başla en azından ygs mat bitir okul açılıncaya dek sonra yetiştirmen zora girer ben sana söyleyim

• şimdi lys konularına ufaktan göz at özellikle fizik matematik basit konuları bitir. türev integral ve organik kimya için çokça zaman kalsın

• bende geçen sene ne zaman çalışsam diye düşünüyordum,son gün çalıştım hayırlısı.

Kızlar Ne Diyor 7

• başla hiç bahane bulma herkes başlamış benim tanıdıklardan

• bence geç bile daha fazla geç olmadan başla özellikle lys konuları imkansız sene içinde bitirebilmen en azından ygs si tamamen hallet yaz tatilinde daha sonra tamamen lys ağırlıklı çalış

• hemen başla :D

• başla bence... ramazanda da sahura kadar uyuma..

• Bugünden başla zorlanma sonra

• Kendini ayarla.gece çalış.bi an önce başla canım .

• =)

• kardeşim geç bile kalmış olabilirsin bir an önce başla

• teşekkürler krdeşim ayardığın için ramazan ayı sorun olurmu sence?

• Öncekileri Göster
    • hem sıcaklar hemde açlış bunaltmazmı insanı? artı ders

• ya senin niyetin varsa hçbişey sorun olmamalı laf kalabalığı yapma boşuna

Yükleniyor...