Bakımlı bir kız nasıl olur?

size göre bakımlı bir kız dış görünüşünde nelere dikkat eder ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ter kokusu, Sigara kokusu, Genel olarak kokusal.. Kokuya dikkat edin.

Azında yüzünde sivilce falan iğrendirir. Acilen çağresine bakılması gerekir.

Konuşma tarzının düzgün olması. Yani küfürlü konuşmamaya dikkat etmesi.

Erkekler için bir kızın bakımlı olması mini etek giyip leopar desenli topukluyla tık tık gezmesi değildir. Sadece giyinirken abartmamaya ve kendinize yakışanı giyinin. Son moda diye abidik gubidik şeyler giyinip kuşanmayın. Birçok giyim sitesinde mankenlerin üzerinde duranlar sizde absürt kaçabilir.

Ayrıca az makyaj yapın kardeşim çünkü erkek öpünce iğrenç fondoten yada ruj tadını değil

sevdiğinin kendi ten tadını almak ister. Erkekler için bu tattan daha güzel bir tat yoktur ama kızlar farkında değil.

• Ha bide parfüm veya deodorant sıkym derken kutuyu boşaltmayın üzerinize..

Unutmayın keskin kokular anında baş ağrısı yapar,mide bulandırır, sap sakin adamı sinir küpü yapar.. Yorumlar için ve artı lar için teşekkürler. :)

Sadece içimden geldiği gibi yazıyorum..

• :D bravoo bır bayan olarak kesınlıkle bu soyledgınız yorumları katıen dıkate allınmasıı gerek helal:D

• harbi teksin Murat helal be. +1

Erkekler Ne Diyor 23

• Saçları süpürge sapına dönmemiş,tırnakları en azından kendi imkanlarıyla manikürlenmiş,biraz da giyimine dikkat ediyorsa bakımlı kız budur,bunu allandırıp pullandırıp saçlarını hergün kuaförde yaptıran her ay farklı sac rengiyle dolanan solaryumdan cıkmayan günün 2 saatinde manikür pedikür yapan tiplerle karıştırmamak gerekir =)

• Herşeyi kararınca yapan kız bakımlı olur. Şöyle açayım; makyaj yapar ama zıvanadan çıkmaz. Güzel giyinir hoştur ama kesinlikle baştan çıkarıcı değildir( genelde kızların yaptığı en büyük hatadır. Sanal bir ilgi toplar ama kimsenin umrunda olmaz). ha birde temizliğe önem verir. E daha ne olsun.

• temiz olsun giyimi güzel olsun saçı iyi olsun

• bakımsız kız yoktur çirkin kız vardır:)))

• Bakımlı kız vücut temizliğine önem veren,Kendine önem veren,kendini geliştiren kızdır.Herşey vücutta bitmez.İlla bakımlı olmak için güzel olmak gerekmez.Bazen duygu ve düşünceler de alımlı karizmatik yapar insanı.

• sıfır makyaj ve dogal güzelliği ile insani mest eden hatun şeklidir.

• kaşlar, sivilceler ha birde bacaktaki kıllar unutmadan söyliyim çalıştıgım yerde tokatlı bir kız vardı gülşah adında kızın bacakları tüylüydü ve birde mine etek giymişti midem bulanmıştı..

• tuysuz olsun hafif makyaj sac ta duzgun :)

• sen bilmiyorsan ben hiç bilemem

• saçlarına ellerine yüzüne kollarına kıl varsa at çöpe bu benim görüşüm diğer yerlerini anlatmaya gerek yok heralde dış görünüşte bunlar kızı ele verir dirsekleri diz kapakları vede ayakları bunları unutmşum

• bıyıksız,gental böylesi temiz,kılsız (bacak,kol...vs)

• sakal ve bıyıktan arınmış olmalı. temiz olmalı, kıyafet ve ayyakkabıları temiz ve uyumlu olmalı. saçları taranmış veya yaptırılmış olmalı. Yanı pırıl pırıl olmalı. yüzü kremli ve pürüzsüz görünmeli.

• güzel giyinir, kötü kokmaz, dişleri dudakları herdaim güzel görünmeli, tırnakları elleride ihmal etmemek lazım :)

• giyim ve makyaj en önemlisi kesinlikle

• Avon kullan :)

• eee yani :) genellikle öyle oluyor. avon ürünleini kullannıınca baya bi bakımlı gözküyorlar. teşekkr ederim :)

• Avon kullanan her kız bakımlı mı dersin :) + verdim

• sence

• kılık kıyafeti düzenli temiz olsun yeter li bakımlıyım diye boya küpüne dönmeyin

• Kiz yedigi yemege özen gösterirse meyva sebze bol yerse , vitaminini bol alırsa bence bakımlıdır. 1 kilo boyayla gezmesini istemem acıkcası. Sadelik her zaman güzeldir. orjinallikten vazgecmemek en iyisi. Yoksa kime makyaj yaparsan yap güzelimsi gözükür ama asla güzel gözükemez. En fazla bir kızın kalem cekmesini isterim. Tabi gözleri kahverengi ya da siyahsa.

• katılıyorum +1

• Diş temizliği, anlamsız kılların temizliği, genel temizlik, tırnak temizliği, ağız temizliği denilebilir. Ayrıca giysilerinin de temiz olması gerekiyor.

• Sen beni görmemişsin hayatım. :D

• Peki bu özellikler sende varmı gulenkel ?

• Türkiye standartlarında kollarındaki kılları alsın yeter

• Okadar çok kollari kıllı kız varki bu bile bizim için bakım oluyo malesef

• kol kılı aldırınca bakımlı mı olunurmuş ya, iice saçmalamışlarr, -

• kollardakı kılı aldırmak bakım mı oluyormuş:) ilginç

• Öncekileri Göster
  • sac sakal bıyık kaş ve gıyım

• gell uzman kuaforum ben :)))

• Saçım pis benim.

• Bu dünyada bakımsız bi kız yok sanırım. :D

• giyimden taviz vermez ve makyaj

• oha -1 xper nassı ya? :S hemide guru :SSS

Kızlar Ne Diyor 9

• temiz görünmeyecek gerçekten temiz olacak, mis gibi kokacak, dişleri pırıl pırıl, elleri yumuşacık, teni ışıl ışıl olacak, düzenli olarak bakımını yaptıracak. yerine göre giyinecek. kollarda sıkıntı yok ya ille de alınacak diye bir şey yok ama onun dışında olması gerektiği gibi temiz olacak. dışarıda boya küpü olup kokonalar gibi dolaşan, evinde pis ve paspal olan kızlarrrr size sesleniyorum. azıcık doğal olmaya çalışın yahu, çirkin oluyorsunuz :)

• ben eller konusunda takıntılıyım. oje olmasa da, sağlıklı ve güçlü ve manikürlü tırnaklar önemli.

• bakımlı kız, temiz olan, makyajını da yapan parfümünü de süren ama abartmayan, kıl, tüy, ağız temizliğine ve kokuya önem veren kızdır.

• temızlık guzel bakımlı olcam dıye sakın bır sıse parfumu basmayın:D benımkı bu yuzden hep uzak duryodu:D optugu vede sevıstıgı zman bıle agızı dılı yanıyodu:D ıllahlah etmıstı ve bana dedıkı benım yanımda parfum sıkma nolur:d dıyodu:D

• Cildi çok yağlı ya da kuru olmaz ona göre bakımını yapar..

Yani cildi her zaman normal tonda ışıl ışıl gözükür.

Saçları gür olur sağlıklı olur güzel kokar :D

Vücuduna önem gösterir. Hani kıl tüy olayından bahsetmiyorum o da var ama işte vücudunu hem içten(su ile ) hem dıştan nemlendirir..

Tırnaklarına dikkat eder.. Kokusuna dikkat eder.. Ağız ve diş sağlığı onun için önemlidir. Diiyoorum.

• Miss gibi çiçek kokacak..

Topukları pembe, elleri pamuk gibi, dudakları al al olacak..

Kendine yakışan ciciş kıyafetler giyecek..

Aşırı makyajdan uzak kalarak abartıya kaçmadan göz makyajı yapacak..

Saçları parlak ve uzun olacak :)

• giyinmesine, makyajina, saclarina..

• dogal bır makyaj ve temız olmalı

• İlk önce temiz olmalı giyimine saçına yüzüne dikkat etmeli..

Yükleniyor...