Bağırsaktaki yaralar kansere dönüşürmü

annemin bağırsaklarında yaralar varmış 6-7 aydır tedavi görüyor kanaması falan oluyor çok korkuyorum endişeleniyorum onun için bu durumun kansere dönüşme gibi bir ihtimali var mıtedavisi ne kadar sürer yardımcı olursanızsa sevinirim teşekkürler

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• böyle bir konuyu burda sorma lütfen..anneler hassastır bilmeyen konuşur falan..çok geçmiş olsun..

Erkekler Ne Diyor 5

• hekimler bu sorunun yanıtını verebilirler. cok gecmiş olsun. umarım bir an önce iyileşir.

• Evet kanser riski çok yüksek ihmal etmeyin geçmiş olsun...

• Bu kadar endişe etmeyin, bir sorun olduğu bilindiğine göre artık düzenli kontroller devam ettiği müddetçe, kanser gibi bir ihtimal söz konusu "olsa dahi" erken önlem alabilmek mümkün olacaktır.

• geçmiş olsun anneni muayene eden doktora bu bilgileri sorarsan sana cevap verecektir

• farklı farklı doktorlara götürdük hepsi farklı farklı şeyler söylüyor hiçbiri hiçbir halt bilmiyorlar

• bazı hastalıkların teşhisi zordur farklı fikirler bu yüzden kaynaklansa gerek fakat kendini geliştirmeyen doktorlarımızda var malesef. Biraz isim yapmıs bir doktora görünmenizde fayda var diyeyim o zaman.

• Birçok bağırsak hast var bir kere ince bağ mı kalın bağ.mı? Tam adı ne? Chron ise kanserleşme riski çok az ülseratif kolitse kanserleşme riski var acil şifalar dilerim

Kızlar Ne Diyor 2

• Helicobacter pylori mi?

• H.pylori Genelde midede ve duedonumun ilk kısmında olur

• Sen cok biliyorsun. Hemsireyim ben. Ayrica babamin bagirsaginda midesinde ve duedonumunda buyuk lezyona ulsere sebep oldu.

• Çok biliyorum demedim hemşire olabilirsin bende dr um baban içinde üzüldüm geçmiş olsun

• tedavi görüyor diyorsun,bence kanser olmaz.

Yükleniyor...