Bağırsaktaki yaralar kansere dönüşürmü

annemin bağırsaklarında yaralar varmış 6-7 aydır tedavi görüyor kanaması falan oluyor çok korkuyorum endişeleniyorum onun için bu durumun kansere dönüşme gibi bir ihtimali var mıtedavisi ne kadar sürer yardımcı olursanızsa sevinirim teşekkürler

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• böyle bir konuyu burda sorma lütfen..anneler hassastır bilmeyen konuşur falan..çok geçmiş olsun..

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet kanser riski çok yüksek ihmal etmeyin geçmiş olsun...

• Birçok bağırsak hast var bir kere ince bağ mı kalın bağ.mı? Tam adı ne? Chron ise kanserleşme riski çok az ülseratif kolitse kanserleşme riski var acil şifalar dilerim

• hekimler bu sorunun yanıtını verebilirler. cok gecmiş olsun. umarım bir an önce iyileşir.

• geçmiş olsun anneni muayene eden doktora bu bilgileri sorarsan sana cevap verecektir

• bazı hastalıkların teşhisi zordur farklı fikirler bu yüzden kaynaklansa gerek fakat kendini geliştirmeyen doktorlarımızda var malesef. Biraz isim yapmıs bir doktora görünmenizde fayda var diyeyim o zaman.

• farklı farklı doktorlara götürdük hepsi farklı farklı şeyler söylüyor hiçbiri hiçbir halt bilmiyorlar

• Bu kadar endişe etmeyin, bir sorun olduğu bilindiğine göre artık düzenli kontroller devam ettiği müddetçe, kanser gibi bir ihtimal söz konusu "olsa dahi" erken önlem alabilmek mümkün olacaktır.

Kızlar Ne Diyor 2

• tedavi görüyor diyorsun,bence kanser olmaz.

• Helicobacter pylori mi?

• Çok biliyorum demedim hemşire olabilirsin bende dr um baban içinde üzüldüm geçmiş olsun

• Sen cok biliyorsun. Hemsireyim ben. Ayrica babamin bagirsaginda midesinde ve duedonumunda buyuk lezyona ulsere sebep oldu.

• H.pylori Genelde midede ve duedonumun ilk kısmında olur

Yükleniyor...