Esnerken gözden yaş geliyorsa, bu erkek nazarıdır mı?

Esnerken gözden yaş gelmesi erkek nazarı mıdır? Bu doğru mudur? Nazara inanır mısınız? Batıl inanç mıdır? Çok esniyorum ve gözümden yaş geliyor acaba sevdiğim çocuk beni kesiyor mu da ben farkında değilim? Yoksa bu düşüncem salakça mı? Kendimi mi kandırıyorum?Çok soru sordum ve ''babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendiiiii?.s.s'' şeklinde bitirmek istemiyorum :(İyi günler.

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 4

• Nazara değil de, olumlu ve olumsuz enerji akışına inanırım. Nazar, ikiye mi ayrılıyor, erkek/kadın nazarı diye?Benim nazarımda, komik bir soru olmuş. :D Esneme olayına gelirsek; olur öyle, arada bana da oluyor. :)Xper kasmaktan da olabilir... :)

• O kocakarı nazarıdır. Eğer esnerken geyirirsen işte o zaman erkek nazarıdır.

• şunu bilmeniszi isterim!tıbbi olarakgözyaşı ve sizin beğenmediğiniz tükürük vucudun hammedisini iyileştirebilecek en iyi allah vergileridir insana! esnendiğinde göz yaşarması olmasaydı bir kaç kez ard arda esnendiğinde göz kapakları göze yapışır ve göz bir daha açılmazdı! retinayı sürekli yenileyen alahın vermiş olduğu kusursuz buluş gözyaşı bu yapışmayı engeller ve daha iyi camın silinmiş hali gbi net görmeye başlrsınız! tükürüğü ise açıklayamıcam şimdi uzun olucak sadec eşunu diyim anlayın köpekler bile yara landıklarında yarayı yalıyorlar bilmem farkettiğinizmi?

• ne yani smdi bana da mı erkek nazarı değiyo yani ? :)

• doğruysa evet :(

• Öncekileri Göster
    • yaş kaç allasen :) ?

• 24

Kızlar Ne Diyor 3

• Saçmalama yaw :S

• :( öyle diyorlar ama

• nazar diye bişey var banada nazar degdi ve 5aydır gözlerim rahatsız

• erkek nazarı nedir nazar v.2.0 gibi birşey mi

• cık.öyle değil.erkeğin değdirdiği nazar gibi birşey.

Yükleniyor...