Merhaba ben 2 yıllık evliyim eşime tapıyorum ama sorunum var?

Gizli Üye
Öncelikle merhaba 26 yaşındayım 2 yıllık evliyim 1 yaşında dünyalar güzeli bir kızım var eşim 24 yaşında Rus biz 3 yıl önce tanıştık eşim üniversitede İngiliz edebiyatı okuyordu bense iktisat ünide aynı ortamlarda bulunduk ve birbirimize aşık olduk zamanla daha çok yakınlaştık ve aramızda sır olmaması için her şeyi konuştuk eşimle sevgiliyken yaklaşık 2 3 hafta haber alamamıştım bu zaman zarfında saldıraya uğradığını yani tecavüze uğradığını öğrendim intihar etmeye kalktı defalarca ben nasıl davranacağımı şaşırmıştım yanında bian olsun ayrılmadım kendisine zarar vermesine hep engel oldum bu olayları aştık evlendik ailem onsylamadı çok mutluyuz çok şükür bir sorun yok ama eşim psikolojik destek görmeyi reddediyor hala geceleri çığlıklar atarak uyanıyor hala o zamanki olayın etkisinde atlatamadı bende hayitırlamak istemiyorum eşimi psikolojik destek görmeye nasıl ikna ederim çünkü artık gücüm kalmadı
Merhaba ben 2 yıllık evliyim eşime tapıyorum ama sorunum var?