Annem aklımı çok karıştırıyor ne yapacağım?

halam oglu var yakisikli tip okuyo bugun dugune gitik oda kolay kolay kimseye yuz vermez ama bana arada bakiyomus bende 8 aydir biriyle cikiyom oda unuverte okuyo ama 2 yilik arada beni uzuyoda annem iste birak onu bak halan ogluilgileniyo senle ahmet senii daha cok uzer falan diyo aklimi hep boyle karistiriyo ne yapicam hic bilmiyom

Güncellemeler:
ya internet agır göndermiyodu soruyu 50 kere yazım 2 kere gelmiş

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 10

• Evlere şenlik bir aile

• bu ne demek şimdi

• evlen akrabanla da senden beter çocukların olsun işte

• öncelikle ilişki durumu bu resmen hala oğlu senin kuzenin sayılır ne yani kuzeninlemi çıkıcaksın .d nerelisin sen .d

• Bir kızın pezosu annesidir diye boşuna demiyolar.

• ne diyon be

• Kesin o ahmet üzer seni hala oğlu doktor ışte ne güzel:))

• Çok sevdiğim bir söz var o sana gelsin o zaman kimin sozüydü unuttum..Eğer iki kişi arasinda kaldiysaniz,ikinciyi seçin.. Çünkü, Birinciyi sevseydiniz ikincisi olmazdi!

• biriniciyi gerçekten çok sevdim ama beni öyle kırdıki defalarca ilşkiyi sadece ben yürütüm aylarca o çaba göstermiyodu şimdi yapsada gözümden düşmüş

• O zaman bişey soylemeye gerek yok ki zaten sen birinciyi kafanda bitirmişsin zaten.. Açik açik konuş bir numarayla..
      Ancak şunuda unutma ikincinin gerçekten seninle ilgilendiğinden emin ol kendini ortaya atma birden! sonra annenle cok tartisirsin! Bahtin acik olsun.. :)

• saol

• Sen bosver aldirma kendin kimi istiyorsan onunla evlen hem halanin oglu akraba evliligi ii degildir

• öylede ztn çocuk bana bişey demediki sadece bakıyodu ki o kolay kolay kimseye bakmaz

• Öncekileri Göster
    • ya çocuk daha bişey demeişki bana

• Tamam isde ailen istiyor diyorum sen kendin karar ver

• hala oğlu nedir ? annen nasıl bir mantaliteye sahip ?

• yaş kaç okumuyor musun sen... böyle saçmalıklar kaldı mı hala ya.

• bu soruyu yüz kerede sorsan halan oğlu olmaz sorma bidaha bak terlik geliyo

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet annen aklini karistirmis belli

• baya karıştı

• annen bilmiyor diyelim hadi sen nasıl bilmiyorsun acaba

• ya ama şuan çıktıgım çocuk beni öyle üzüyoki sonra geliyo diyo sevdigim için hepsi

• Öncekileri Göster
    • seviyorumki onu belki böyle olsa dönmem imkansız olur unuturum diye düşündüm

• sevebilirsin biri sana zarar veriyorsa bırakır unutursun sana zarar veren birini sevmek saplantıdır sevgi değil evlenmekte çözüm değil

• pff.

• aynı seyıı yasadımm annem bırıyle olmamı ıstıyordu ama kuzen degıl kuzen bızde kardeş demektır bir tanıdıktı çocuk cok yakısıloı aynı zamanda varlıklıydı...o sıradada sevgılım vardı cok sevıyodumm oda yakışıklıydı ama aynı yaşıttık ve tam bır amacı yoktu hayatta hayır dedım benım sevdıgım var çocuk benı 1 ay sonra başkası ıcın bıraktı ve o kızlada nısanlandı canımm anne sozu dınle haklı cıkıyolar hep :D

• nsl yanı bırakıyıımı

• ya aklında sou ısaretı varsa

• malesef war

Yükleniyor...