5 yıllık sevgi bu kadar kolay biter mi?.. özellikle erkeklere sorum..

Gizli Üye
erkek arkadaşımla geçen hafta ayrıldık yıllardır söylemediği şeyi söyledi : "sevgim azaldı.." sebebimiz ise saçma sapan kavgalar, üzerine gittiğimi söylüyor.. kandilde mesaj attı, güzel günler için teşekkür etti.. az önce de başka konu ile alakalı ben onu aradım, gayet güzel konuşuyorduk, o sırada konu açıldı eskilere geldi başkasının olduğundan şüphe ettiğimi söyledim, hayır öyle bişey yok dedi.. insanlar birbirlerini aldattıkları halde bile sevgileri azalmaz, acı çekerek sevmeye devam eder bunun mutlaka sebepleri vardır dedim.. cevap vermiyor, ben sana sevmiyorum demedim diyor.. ama seviyorum da demiyor.. üstüme geldiğin için böyle oldu, hala aynı şeyi yapıyorsun dedi.. mesaj attım : "herşey istediğin gibi oluyor, sen de bende bitiyorsun" şeklinde.. 5 yıllık ilişki böyle mi biter ya, sevgi bu kadar kolay biter mi.. toparlama şansım var mıdır (unut demeyin seviyorum...)
5 yıllık sevgi bu kadar kolay biter mi?.. özellikle erkeklere sorum..